V neděli 19. února proběhl v tělocvičně ´nové školy´ v Domažlicích stolnětenisový turnaj staré gardy Jiskry Domažlice za účasti nejen borců kádru staříků, ale i jejich drahých poloviček!

Záhadným ´Copákovským´ systémem turnajem se nejlépe prokousala ikona, legenda a modla staré gardy Libor ´Korbel´ Bočan, jež v lítém boji o každý kousek zelené překližky jen těsně přestřílel dalšího finalistu Zdendu Karase!

Pořádí bylo tedy následující: Bočan, Karas, Brichcín, Hojda, Foldyna, Major, Vlček, Kruml, Rybár, Palovič, Pelnář, Berka, Rejthar, Koza.
Smutným hrdinou byl fotbalový mág Jiří Koza, který původně slavil dle jeho názoru jasné vítězství, neboť nejčastěji ze všech borců rozvlnil síť! Teprve při vyhlášení výsledků se dozvěděl šokující informaci, že o úspěchu v ping pongu rozhodují jiné parametry! Teď je tedy informován a příště bude patřit zcela jistě k užšímu okruhu uchazečů o turnajový vavřín!

Libor Bočan těsně po turnaji změnil pohled na svůj hodnotový žebříček, za nějž byl doma posledně pokárán a prý prohlásil, že se mezi Spartu a starou gardu vklínil stolní tenis, ale že jinak to zůstává při starém!

Poděkování patří organizátorům turnaje, jmenovitě Láďovi Brichcínovi a synovi a tátovi Copákovým za jeho skvělé uspořádání! ⋌Ivan Major