Z vítězství se radovali senioři SG SKP Interkop Domažlice s impozantním skóre 16:8, ačkoliv utrpěli dvě porážky a jednou remizovali. Stříbro vybojovali Rychlé Šípy Poběžovice. Na třetím a čtvrtém místě skončili týmy Stříbra, Nudisti a pořádající SG Baník.

„Vzhledem k tomu, že se na turnaj nedostavila dvě mužstva, pořadatelé zvolili dvoukolový herní systém. V prvním kole hrál každý s každým dvakrát deset minut, ve druhém se pak hrálo dvakrát pět minut,“ informoval Ladislav Verner z vítězného družstva SG SKP Interkop Domažlice, které obhájilo loňské prvenství.

Devět branek ze šestnácti nastřílel v dresu Interkopu Vladimír Foldyna, který tak potvrdil pověst skvělého útočníka a kanonýra. Senioři domažlického Interkopu si odvezli ze Stříbra rovněž dvě individuální ocenění. Nejlepším brankářem se tentokrát stal Zbyněk Veber a cenu pro nejlepšího hráče obdržel Ivan Major.

Výsledky: SG SKP Interkop Domažlice - Rychlé Šípy Poběžovice 0:3 a 2:0, SG Stříbro 7:1 a 1:2, Nudisti Stříbro 6:2 a 0:0; Rychlé Šípy Poběžovice – SG Baník Stříbro 4:2 a 2:1, Nudisti Stříbro 0:2 a 0:3; Nudisti Stříbro – SG Baník Stříbro 1:1 a 0:2.

Pořadí turnaje: 1. SG SKP Interkop Domažlice – 10 bodů (16:8), 2. Rychlé Šípy Poběžovice – 9 (9:10), 3. Nudisti Stříbro – 8 (8:9) a 4. SG Baník Stříbro – 7 (9:15).