84:61 (23:16, 47:27, 65:41)

ML. DOROSTENCI
Jiskra Domažlice – Th. K. Vary
50:77 (8:21, 22:43, 32:62)
„V prvním utkání trvalo tři čtvrtiny než se chlapci dokázali vyrovnat s hrou rychlých a basketbalově vyspělých hráčů soupeře, kteří navíc hráli zónovou obranu 3 - 2. Čtvrtou čtvrtinu jsme vyhráli 18:15. Jedinými hráči našeho družstva, kteří se silově a rychlostně vyrovnali soupeři byli Karel Ibehej a David Peleška,“ podal základní informace o zápase trenér Pavel Kupilík.
Nejlepší střelci: Filip Kupilík, David Peleška 14, Karel Ibehej 30, Zdeněk Zeman, Daniel Milec 2, Filip Cenefels, Michal Kohút 2, Jan Velek, Matteo Boldrin 2 TH: 21/8 , 38%

52:67 (12:13, 24:35, 42:45)
Druhé utkání stejných soupeřů mělo zcela jiný průběh. Zónová obrana 3 - 2 již nedělala takové problémy jako v prvním utkání. Do hry se ´vrátil´ Daniel Milec a průběh utkání byl vyrovnaný až do 3. min. čtvrté čtvrtiny, kdy byl stav 44:48. Pak karlovarští stáhli obranu na 2 - 3.
„Střelce z větších vzdáleností nemáme, pod košem jsme se nemohli prosadit a tak skóre narůstalo ve prospěch hostů,“ okomentoval prohru asistent trenéra Josef Čapek.
Nejlepší střelci: Filip Kupilík, David Peleška 4, Karel Ibehej 19, Zdeněk Zeman 4, Daniel Milec 19, Filip Cenefels, Michal Kohút 4, Jan Velek 1, Matteo Boldrin TH: 27/8, 30%

ST. DOROSTENCI
Jiskra Dom. – BK Slavoj Litoměřice
61:53 (19:15, 33:26, 54:38)
Od začátku utkání, ve kterém chtěli domácí basktebalisté získat první ligové vítězství, udával tempo hry tým Jiskry. Výborně bránil a i přes horší střeleckou ´mušku´ se dokázal vypořádat se zónovou obranou, podpořenou častým presinkem hostujícího družstva a do poločasu získal náskok 7 bodů.
Nástup do druhého poločasu se juniorům Jiskry vydařil na výbornou. Kvalitní obranou a rychlým protiútokem bodově odskočili až na rozdíl 23 bodů. Hosté dali první koš v šesté minutě.
„V závěrečné desetiminutovce se vlivem většího prostřídání hráčů náskok domácích ztenčil až na hranici 10 bodů, ale k většímu dramatu naštěstí nedošlo. Proto musíme za první letošní výhru pochválit celé družstvo Jiskry,“ řekl k turnaji domažlických juniorů asistent trenéra Tomáš Budka.
Nejlepší střelci: Kuneš Jan 23, Tauer Jakub 20 (3), Vondrovic Tomáš 7, Novák Pavel 4, Drozda Tomáš 4, Macht Luboš 3 (1), Krůta Ondřej, Šmelko Luboš, Brichcín Lukáš, Budka Marek, Aušprunk Karel, Šroubek František TH: 22/13, 59%

Neděle:
MUŽI A
Jiskra Domažlice – Rokycany C
92:61 (22:13, 44:35, 74:44)

Jiskra Domažlice – BK Baník Most
85:46 (20:10, 46:22, 67:34)
V nedělním utkání družstvo Jiskry navázalo na výkon z předchozího dne a díky přesnějšímu zakončování a opět vynikající obraně zvítězilo rozdílem téměř 40 bodů.
„Doufejme, že si hráči udrží dobrou formu do dalších zápasů, které je čekají za 14 dnů v České Lípě a Mladé Boleslavi,“ dodal k zápasu trenér Raděj.
Nejlepší střelci: Kuneš Jan 18, Krůta Ondřej 14(1), Drozda Tomáš 12, Vondrovic Tomáš 11, Novák Pavel 10, Tauer Jakub 6, Aušprunk Karel 5(1), Macht Luboš 4, Budka Marek 3, Šroubek František 2, Šmelko Luboš, Brichcín Lukáš TH: 27/19, 70%