Za moderními automobily bude následovat ještě Rallye legend, což je demonstrační (nezávodní) jízda historických soutěžních vozů, jejíž startovní pole by mělo tvořit 16 posádek. Ty ale neabsolvují všechny rychlostní zkoušky, a tak jsou v cíli na klatovském náměstí očekávány tuto sobotu již v 17,15 hodin, zatímco účastníci se současnými vozy tam začnou přijíždět až kolem 18. hodiny.

Mezi „historiky“ nebudou chybět ani dvě kdyňské posádky. Bohumír Svoboda ml. s Radkem Jaklem pojedou se Škodou 1000 MB se startovním číslem 9 a Bohumír Svoboda st. a Ivan Trojan budou mít na dveřích své Škody 110 R Coupé číslo 13. Největším lákadlem této kategorie by měla být italská posádka s mimořádně atraktivním kupé Lancia Rally 037. Doufejme, že do Klatov dorazí a postaví se na start.

Ti, kdo budou chtít sledovat jezdecké umění soutěžních posádek na vlastní oči, musí ale počítat s tím, že se platí vstupné, které na jednotlivé rychlostní zkoušky činí padesátikorunua na činovský okruh 150 Kč. Pro ty, kdo plánují delší pobyt u trati nejstarší české rallye, je určena tzv. účastnická vstupenka za 200 korun, která platí na všechny měřené úseky.