Velmi početné obsazení má letos juniorská kategorie. Zatím vede se ziskem 74 bodů Jan Páník (Škoda Felicia), který kráčí ve stopách svého otce, jenž na domažlické trati kdysi také úspěšně závodil. Na jakékoliv Páníkovo zaváhání ale už čekají jeho bavorští soupeři, jejichž odstup není příliš velký. Fabian Rosenfeld s VW Polo dosud vybojoval 65 bodů a jen o jediný bod za ním je Sabrina Werkstetter s VW Golf, která ale vynechala jeden ze závodů. Naději na stupně vítězů má také Pavel Tumpach s Nissanem Almera, na jehož kontě je zatím 59 bodů.

V divizi do 1400 ccm bude v souboji o prvenství rozhodovat každý bod, neboť Tomáše Rejžka s Toyotou a Jana Polesného se Suzuki Swift zatím dělí pouze půl bodu! Opačná situace je v divizi do 1600 ccm, kde je v čele průběžné klasifikace s felicií Petr Březina, jenž má již čtyřiadvacetibodový náskok před svými pronásledovateli Petrem Kadlecem s VW Polo a Willi Hiltnerem s golfem. Oba mají na svém kontě zatím shodně 43 bodů, a tak se diváci mají na co těšit.
V průběžném pořadí divize nad 1600 ccm má Franz Beck se Seatem Ibiza již téměř dvacetibodový náskok před Janem Šindelářem s Fordem Fiesta. Nic jistého naopak nemají jezdci na prvních třech místech v kategorii vozů s pohonem všech čtyř kol.

Zatím vede Stanislav Brunát (Seat Leon TDI) se 70,5 b. před Andi Neugebauerem (BMW) se 61,5 b. a Simonem Russem (Subaru), na jehož kontě je zatím 57,5 bodu. V této divizi bude určitě také rozhodovat, kolik soupeřů bude uvedená trojice mít v jednotlivých závodech, zda se bude bojovat o plný, nebo poloviční počet bodů. Dosavadní průběh seriálu ukázal, že i navzdory malému počtu jezdců v této divizi se na trati odehrávají dramatické souboje.

V poměrně početně obsazované divizi vozů stock-car zatím vede Petr Březina s 92 body před Karlem Kohlbauerem s Mitsubishi Colt, jenž dosud nasbíral 81 bodů.
Březina tedy míří se stejným autem za prvenstvím ve dvou zcela odlišných divizích.

Zpestřením domažlických závodů jsou ti nejmladší jezdci s dětskými ´buginami´, mezi nimiž zatím dominuje Stanislav Brousek.⋌Autor: Jan Pek