Fotbalový memoriál v Meclově

Na hřišti v Třebnicích se dnes od 13.00 hodin koná 3. ročník memoriálu Antonína Diviše a Jiřího Švarce. Kromě fotbalistů domácího týmu ZD Meclov se jej zúčastní i hráči Startu Tlumačov, Sokola Osvračín a Sokola Losiná. Rozlosování ve 12.30 hodin. Občerstvení je zajištěno.

Jiskra B Domažlice vyzve Baník Stříbro

Rezerva domažlické Jiskry se v rámci letní přípravy utká v sobotu 17. července od 18.00 hodin na Střelnici na hřišti s umělou trávou v Domažlicích s Baníkem Stříbro, účastníkem krajského přeboru.

Turnaj v minikopané v Postřekově

TJ Sokol Postřekov pořádá dnes od 12.30 hodin na hřišti Sokola Postřekov turnaj v minikopané. Občerstvení zajištěno po celou dobu trvání akce.

Futsalový turnaj v Zahořanech

Na hřišti v Zahořanech se koná dnes, v sobotu 17. července, 1. ročník turnaje v malé kopané. Zápis v 8.00 hodin. Poháry pro nejlepší týmy, vyhlášeni budou nejlepší brankář a střelec turnaje. Občerstvení zajištěno.

Hora Cup v Hoře Sv. Václava podesáté

Dnes, v sobotu 17. července, se na hřišti v Hoře koná za účasti 12 týmů 10. ročník Hora Cupu, turnaje v malé kopané. U penzionu Pohoda opět vyrostou Hora Cupové stany s občerstvením, součástí akce bude i diskotéka za svitu luny. Turnaj začíná od 8.30 hodin.

Nohejbalový turnaj trojic v Klenčí

V sobotu 17. července se ve sportovním areálu Spartaku Klenčí koná 2. ročník Letního nohejbalového turnaje trojic. Hraje se na dvou antukových kurtech, startovné za tým činí 300 Kč. Zápis v 8.30 hodin, začátek v 9.00. „Pro hráče je k dispozici občerstvení a sprchy. V případě nepřízně počasí se turnaj přesune do sportovní haly místní školy. Zájemci o účast mohou volat na tel. 731 404 186,“ zve Jan Sokol.

Premiérový turnaj v šipkách

Turnaj v šipkách se koná v sobotu 17. července od 17.00 hodin v herně MM Bowling v Poděbradově ulici v Domažlicích. Stejný den se měla konat Klenečská šipka, ta však byla přeložena na sobotu 24. července od 17.00 hodin.

Na kolbišti se jede Cena města Hostouň

Dnes od 10.00 hodin se na kolbišti v Hostouni konají oficiální jezdecké závody – 45. ročník Memoriálu Františka Matějoviče a 17. ročník Memoriálu Josefa Jakoubka, Cena města Hostouň. Skokové soutěže „ZM“ až „S“. Občerstvení zajištěno.