II. liga, 17. kolo, muži: Příbram B - Domažlice 3:0 (17, 22, 20)
18. kolo: Příbram B - Domažlice 1:3 (-20, -16, 17, -20)
"Tým, jehož áčko hraje extraligu, byl před zápasem poslední, my první. Úvodní zápas nastoupili za Příbram B dva extraligoví hráči, kteří domácím hodně pomohli v koncovkách setů.

Ve druhém duelu už nehráli, první dva sety jsme vyhráli docela jasně, ve třetím se domácí zlepšili a nám nešel příjem ani útok. Ve třetím setu jsme prostřídali sestavu a soupeře jsme přehráli. Muži vedou druhou ligu, hodně nám pomohlo hostování našeho odchovance Vaška Seidla, který hraje za mládež v Příbrami. Díky němu jsme prohráli jen tři zápasy. Ale i ostatní hráli dobře. Nad očekávání jsme porazili silné týmy. Na druhou stranu jsme hráli hodně doma, takže uvidíme ve druhé polovině soutěže ve venkovních zápasech. Hrajeme v České Lípě, v Praze proti týmu Praga, ve Varech proti béčku. Jedinou kaňkou je zranění kolena z minulého zápasu blokaře Honzy Giebla," uvedl za Volejbal Domažlice Ondřej Kupilík.

Na archivním snímku volejbalisté a volejbalistky Domažlic.
Muži Volejbalu Domažlice vedou tabulku druhé ligy

II. liga, 17. kolo, ženy: Mn. Hradiště - Domažlice 3:2 (22, -24, 15, -19, 14)18. kolo: Mn. Hradiště - Domažlice 3:0 (14, 15, 19)

"Ženy vedly v tiebreaku v pátém setu 13:9, ale nevyšla jim koncovka. Ve druhém utkání holkám došly síly po dlouhé cestě do Mnichova Hradiště, což je přes půl republiky. Družstvo má zraněnou kapitánku a dvě holky jsou na mateřské dovolené. Družstvo žen je v tabulce poslední, ale myslím si, že na podzim urvalo docela dost bodů a nejsou daleko od středu tabulky. Soutěž je vyrovnaná, holky mohly uhrát více bodů, ale nakonec to nebyl tak špatný podzim a mohou se dostat trochu výš," řekl Ondřej Kupilík.

Na archivním snímku volejbalisté a volejbalistky Domažlic.
Muži i ženy Volejbalu Domažlice uspěli napůl