Každý prázdninový týden se odehraje jedno kolo v kategoriích mužských, ženských a smíšených párů a počítá se samozřejmě i celkové pořadí. V něm se po druhém odehraném kole do čela dostala dvojice Jiří Pivoňka / Tomáš Vrba a vystřídala vítěze úvodního kola Milana Obdržálka s Martinem Wolfem, kteří se propadli až na čtvrté místo.

Souboj na čele dlouhodobého turnaje čtyřiadvaceti dvojic je však velmi těsný a zřejmě bude napínavý až do posledního kola. „Podle očekávání se v celkovém pořadí zatím nejvíce daří mužským párům, ale pořádně jim zatápí i smíšená dvojice Michaela Benešová a Václav Podskalský. Ta je aktuálně na třetím místě celkově jen zásluhou nižšího průměrného náhozu se stejným počtem bodů jako druzí Jan Pachl s Robertem Baborem a suverénně vede svoji kategorii,“ říká jeden ze dvojice hlavních organizátorů Jan Holinka.

Celkově po 2. kole (pořadí na medailových postech): 1. Pivoňka / Vrba 44 bodů (průměrný nához 314,5 kuželky), 2. Pachl / Babor 43 (306,25), 3. Podskalský / Benešová 43 (301), atd.

Kategorie:

Muži: 1. Pivoňka / Vrba, 2. Pachl / Babor, 3. Obdržálek / Wolf, …

Ženy: 1. Pachlová / S. Bušková, 2. Obdržálková / Duchková, 3. Hánová / Knížetová, …

Smíšené: 1. Podskalský / Benešová, 2. Černohorský / Bošková, 3. Pachl / Pachlová, …