Za ročník 2000 plaval Jakub Jeřábek, který si kromě tří druhých míst a dvou třetích míst vyplaval ještě dvakrát 4. místo, jednou 6. místo a jednou byl diskvalifikován.

V ročníku 2001 Jiskru reprezentovali Filip Kubec, který doplaval třikrát druhý a dvakrát třetí, dvakát skončil těsně pod stupínky, Darek Kastelic získal třikrát zlato, jednou stříbro a čtyřikrát bronz. Dále se představily Anna Budková, ta doplavala pětkrát třetí a třikrát druhá, a Barbora Volfíková, která si vyplavala 7., 12., 2 x 13., 15., 17. a 19. místo.

V ročníku 2002 plavali Jan Polanský, Vojtěch a Matěj Soukupovi. Vojta z devíti startů nejlépe skončil dvakrát čtvrtý, Matěj byl nejlépe dvanáctý. Dvakrát byl diskvalifikován. Honzův nejlepší výsledek bylo 14. místo.

Za holky plavala Aneta Krumlová, ta si mimo jiné vyplavala dvě osmá a dvě devátá místa, a Barbora Švejnochová. Ta skončila nejlépe dvakrát na druhém místě. Třetí zástupkyní Jiskry byla Kristýna Nováková, která se stala nejúspěšnější závodnicí oddílu. Pokaždé se totiž dostala na bednu. Třikrát zvítězila, pětkrát doplavala druhá.

„Závody se povedly po organizační i sportovní stránce. Šestatřicet medailí je v této konkurenci skvělé. Uvidíme, kdo se podívá na republiku, šest zástupců bychom tam mohli mít," říká domažlický trenér Václav Vlček. ⋌(jsch)