Mezi žačkami ročníku 2002 nejlepší výkony předvedla Kristýna Nováková. Dvěma zlatými z 50 m a 200 m kraul a třemi stříbrnými medailemi ze 100 m kraul, 50 m znak a 50 m motýl si zajistila šanci startovat na nejvyšší republikové soutěži – Zimním poháru ČR v Sokolově. V této kategorii si medaili přivezla také Barbora Švejnochová – 400 kraul (2. místo).

V ročníku 2001 se naopak nejlépe dařilo chlapcům. Přeborníkem kraje v prsařských disciplínách (100 m a 200 m prsa) se stal Darek Kastelic a ke dvěma zlatým přidal ještě dvě stříbrné (50 m a 100 m motýl) a dvě bronzové (100 m a 200 m polohový závod). Jedno druhé místo (200 m prsa) a jedno třetí místo (200 m znak) získal v této kategorii Filip Kubec. Bronz za 200 m znak získala Anna Budková. Všichni tři jmenovaní se kvalifikovali na Zimní pohár ČR, který se koná v Berouně.

O týden později se o víkendu konaly v Plzni na Slovanech kvalifikační závody na Mistrovství ČR mladšího a staršího žactva. Po celé dva dny bojovali o medailové posty, které zvyšují pravděpodobnost přijetí na šampionát. Nejlépe se kvalifikace vydařila čtrnáctiletým plavkyním Kateřině Benešové a Anetě Müllerové. Kateřina získala 9 zlatých a 1 stříbrnou medaili a Aneta 4 stříbrné a 4 bronzové medaile. Z tohoto ročníku si z Plzně přivezla i dvě medaile Petra Hrušková.

O rok mladší plavci přivezli celkem 11 medailí – 7 medailí (2 x 2. místo a 5 x 3. místo) získal Martin Císler, 3 medaile (3 x 3. místo) přivezla Martina Kokaislová a 1 bronozovou medaili Veronika Němcová. Z nejmladších plavců Jakub Jeřábek si v Plzni vybojoval 4 medaile (1x zlatá, 1x stříbrná, 2 x bronzová). Ostatní domažličtí plavci David Primus a Barbora Kohoutová předvedli pěkně výkony a zlepšili si osobní rekordy. Nyní již plavce čeká vrchol sezony – Zimní mistrovství žactva, která se konají v Kopřivnici, Jihlavě a v Trutnově. ⋌⋌(jši)