V ročníku 1998 Domažlice reprezentovala v Praze dvojice David Primus a Aneta Müllerová. Oba plavali velmi pěkně na úrovni svých osobních rekordů. Primus plaval v pěti mistrovských závodech a Müllerová v šesti závodech. Ve dvou případech se dostala do první dvacítky, což je v takové konkurenci velmi dobrý výsledek.

Další mistrovství republiky se konalo v Brně, kde plavaly ročníky 2001 a 2002. Jiskru tam dobře reprezentovali v ročníku 2001 Anna Budková, Šárka Kubecová, Filip Kubec a Darek Kastelic. Budková plavala v šesti mistrovských závodech, ve kterých se jednou umístila na sedmém místě a třikrát se dostala do první dvacítky. Kubecová plavala dvakrát a v jednom případě se dostala také do první dvacítky. V chlapcích se dařilo Kubecovi, jehož 7. místo je velmi pěkné umístění. Druhý jmenovaný Kastelic se třikrát dostal do první dvacítky.

V ročníku 2002 plavaly Barbora Švejnochová, která si vyplavala 15. a 18. místo, a nejúspěšnější závodnice Jiskry a nyní i mistryně České republiky Kristýna Nováková. Ta plavala v šesti závodech, kde vybojovala dvakrát čtvrté místo, jedenkrát bronzovou medaili, dvakrát stříbrnou medaili a jednou zlatou medaili. „Bylo to od všech závodníků velmi pěkné vystoupení," září nad úspěchy svých svěřenců trenér Václav Vlček.

Ve Zlíně v ročníku 2003 Jiskru reprezentovala trojice Barbora Schleissová, Jiřina Schlägelová a Anna Mužíková. Všechny plavaly výborně a nezklamaly. Plavaly na úrovni svých osobních rekordů a dobře reprezentovaly Jiskru Domažlice. „Celkově jsme s výkony našich svěřenců spokojeni, vždyť v konkurenci šedesáti oddílů, které se zúčastnily mistroství republiky, je samotná účast velikým úspěchem a velká reklama pro město Domažlice," říká trenér Luboš Hochmuth.