V ročníku 2004 doplavala Lucie Budková druhá, pátá, dvakrát byla sedmá a dvakrát osmá. Ve štafetě na 4 x 50 m polohový závod pomohla k 5. místu. Další z tohoto ročníku byla Alžběta Krumlová, která si vyplavala 4., 5., 6., 7., 12. a 14. místo. Také plavala ve štafetě, která skončila pátá. Do třetice v tomto ročníku plavala Simona Šlajsová, která byla nejúspěšnější. Jeden závod vyhrála, dvakrát byla třetí a dvakrát čtvrtá. Tato závodnice ještě plavala ve dvou štafetách. Již zmíněné 4 x 50 polohový závod (5. místo) a pak doplnila ročník 2003 ve štafetě na 4 x 50 volný způsob (také 5. místo).

V ročníku 2003 se dařilo Barboře Schleissové, která si vyplavala jedno druhé, dvě třetí a jedno čtvrté místo. Ještě plavala ve štafetě 4 x 50 volný způsob (5. místo). Další byla Anna Mužíková s umístěním na 2., 3., 5., 7. a 2 x 4. místě. Také plavala ve štafetě 4 x 50 VZ (5. místo). Poslední zástupkyně Jiskry byla Jiřina Schlägelová, která po zranění mile překvapila a vyplavala si stříbro a bronz. Dále byla třikrát šestá a jedenáctá. Také plavala v obou štafetách.

„Celá šestice plavala velmi dobře a jsem spokojen," usmívá se trenér plavců Luboš Hochmuth. „Uvidíme, kdo se podívá na republiku, která se pro ročník 2003 plave za čtrnáct dní v Domažlicích." ⋌(js)