Pitbulové z Tlumačova si připsali v dalším pokračování Chodské florbalové ligy na konto opět šest bodů a zůstávají v čele soutěže. Pouhý bod ztrácejí klatovští Fireballs, když i oni byli v nedělním pokračování ligy stoprocentní. Navíc mají zápas k dobru.

Dalším týmem, který si na konto připsal první únorový den dvě vítězství a tedy šest bodů, byli Dragouni z Klatov. V jejich dresu se blýskl Martin Bureš, který dohromady zaznamenal deset kanadských bodů! V prvním duelu proti Koutu byl u všech šesti branek, když čtyři góly dal a na zbylé nahrál. Ve druhém střetnutí proti Postřekovu zaznamenal hattrick a jednou asistoval. V obou utkáních navíc dával vítězný gól.

Napůl úspěšní byli vzhledem k několika zranění hráčů značně oslabeni Men in Black. Ti nejprve podlehli Tlumačovu 1:5, aby poté zdolali poslední Postřekov. Ten si stejně jako hráči Kouta a Stodu nepřipsali v nedělním dvoukole na konto ani bod.

Pouze jediný duel hráli hráči Donau Trhanov a klatovští Fireballs a oba týmy se shodou okolností střetly s hráči Stodu. Trhanovští i Fireballs v těchto zápasech splnili roli favorita a radovali se ze zisku tří bodů. Stod soupeřům statečně vzdoroval, ale ani v jednom z utkání přes řadu gólových šancí na bodový zisk nedosáhl.

V neděli Chodská florbalová liga pokračovala pouze sedmi zápasy. Domažličtí junioři U 19 měli volno, navíc nehrál ani M-Team vzhledem k nedostatku hráčů a dvojzápasu ve II. lize mužů v Lovosicích. Utkání M-Teamu s Fireballs tak bylo kontumováno ve prospěch soupeře, druhý duel proti Trhanovu Domažličané s největší pravděpodobností sehrají.

Chodská florbalová liga pokračuje příští sobotu, 14. února, opět v domažlické sportovní hale. Úvod obstarají v 8 hodin hráči M-Teamu s Postřekovem. V prvním vzájemném měření sil se radovali domažličtí florbalisté, když vyhráli 8:7 po trestných stříleních.