Do druhého utkání vstoupily Domažlice také dobře, když vyhrály první set. Druhý set jednoznačně patřil Kladnu, ale hosté poté znovu zabrali a po vítězství 25:22 šli do vedení 2:1. Od této chvíle ale kraloval na hřišti domácí celek, který výborně podával, bránil i útočil a domažlické jednoznačně přehrál 25:18 a 15:10 a celkově tak zvítězil 3:2. Volejbal Domažlice tak veze z Kladna 4 body a momentálně je na druhém místě tabulky s jednobodovým náskokem na Mnichovo Hradiště, které má dva zápasy k dobru.

Ženy A měly v sobotu také hrát na Kladně, ale jejich zápasy byly přeloženy na sobotu 26.11.

Mužské a ženské áčko se představí doma v hale ZŠ Komenského 17 v sobotu 3.12., kdy muži hostí v 9:00 a 13:00 hodin Karlovarsko B a ženy v 11:00 a 15:00 hodin Děčín.

Volejbalisté a volejbalistky Domažlic.
Volejbalisté získali v lize doma nadílku bodů

V sobotu hrála také obě béčka, muži doma porazili Klatovy 3:2 a 3:0 a připisují si tak dvě premiérová vítězství v letošním krajském přeboru. Ženy nestačily na zkušený celek Plzeň Skvrňany a prohrály dvakrát 3:0.

V neděli čekal druhý letošní turnaj domažlické juniory. Domažlický celek je o něco mladší než soupeři, ale přes to na domácím turnaji statečně bojoval ve třech vyrovnaných utkáních. V zápasech s Mirošovem a Plzní urvali svěřenci Jana Giebla po bodu za prohry 2:1, s Klatovami prohráli 2:0. Turnaj odehráli v sestavě O. Vlček, A. Wiesner, J. Mikan, B. Pikáli, V. Popelář, J. Budka, K. Váchal, Vu Duy Thai, P. Cimbolinec a D. Hlaváč.

Posledním reprezentantem domažlického volejbalového oddílu byly dívky hrající kategorii U18. Na první letošním turnaji krajského přeboru, který se hrál ve Vejprnicích, nenašly přemožitele. Svěřenkyně Michaely Benešové vyhrály 2:0 nad oběma domácími celky a 2:1 plzeňskou Letnou. Turnaj odehrály v sestavě N. Podskalská, Š. Burešová, A. Pivoňková, K. Vokurková, E. Lorencová a K. Ticháčková.

Volejbalisté a volejbalistky Domažlic.
Volejbalisté Domažlic venku nebodovali

Autor: Ondřej Kupilík