Sportovní unie okresu Domažlice i letos vyhlašuje anketu o nejúspěšnější jednotlivce a kolektivy za uplynulý rok.

Vyhlášení za rok 2009 se uskuteční, stejně jako minulý rok, za podpory Deníku a produkční a marketingové společnosti ČOK CZ s.r.o.

Domažlický deník bude zajišťovat propagaci této akce. Osloví čtenáře, aby sami navrhli sportovce, kolektivy a trenéry, kteří v roce 2009 dosáhli výborných výsledků. Deník také připraví anketu, ve které si ze všech nominovaných budete moci rozhodnout o nejlepším sportovci podle názoru čtenářů.

Agentura ČOK CZ s.r.o. organizuje slavnostní večer. Moderovat jej bude sportovní komentátor Radek Šilhan.

Slavnostní večer se uskuteční ve čtvrtek 18. března v kulturním domě v Horšovském Týně a vyhlášeno bude deset nejúspěšnějších sportovců z řad mladistvých a stejný počet dospělých. Ve stejných kategoriích proběhne i vyhlášení nejlepších týmů.

Nominace do ankety mohou tělovýchovné jednoty, sportovní kluby, Sokolové i občanská sdružení zasílat až do neděle 31. ledna. Přihláška musí obsahovat jméno a příjmení navrhovaného, datum narození, bydliště, oddíl, odvětví sportu, úspěchy v roce 2009 a důvod nominace, jméno trenéra a telefonní kontakt na trenéra nebo nominovaného sportovce.

Podmínkou nominace je trvalé bydliště v okresu Domažlice a současné působení v oddíle, sportovním klubu či tělovýchovné jednotě na Domažlicku. Pokud tuto podmínku váš favorit nesplňuje, nezoufejte. Organizátoři připravili kategorii Krajánek, ve které budou oceněni sportovci, kteří na okresu Domažlice mají trvalé bydliště, ale hájí barvy jiných týmů. Stejně tak můžete navrhnout sportovce a činovníky, kteří by si podle vás zasloužili být uvedeni v Síni slávy.

Návrhy na nominace prosím zasílejte na emailovou adresu jan.dekany@denik.cz nebo poštou pod značkou Sportovec roku na adresu Domažlický deník, Msgre Bohumila Staška 70, Domažlice 34401, nejpozději však do 31. ledna 2009. U nominací zaslaných prostřednictvím pošty bude rozhodovat datum uvedené na razítku.

Redakce Domažlického deníku bude ráda i za fotografie a videa sportovců. Ty, které dorazí do konce ledna, budou poskytnuty markentingové společnosti ČOK CZ s.r.o. a budou promítány během slavnostního vyhlášení. Chcete–li propagovat sport, který provozujete, pak by jste na tuto možnost měli vzít ohled.

V průběhu února se pak čtenáři Domažlického deníku mohou těšit na výčty nominovaných, ze kterých si pomocí kuponů mohou zvolit svého favorita.

Formulář ke stažení ve formátu .doc >>> ZDE

Formulář ke stažení ve formátu .pdf >>> ZDE