Z vítězství se nakonec radovali hráči z Plzně, kteří svůj tým pojmenovali Blafky. Pro Jiřího Miksana a Vladislava ´Placku´ Plocara to byl již třetí triumf v řadě. Plzeňský tým doplnili ještě Richard Novotný a Jan Šik. Plzeňané ve finále zdolali 2:0 na sety tachovský tým Karásek D. Bronz vybojovala trojice nohejbalistů z Domažlic pojmenovaná ´Sklizeň´ v čele s nestárnoucím Josefem Daňkem, kterému zdárně sekundovali Vlastimil Raděj a Jiří Macura.

„O postup do finále jsme podlehli favoritům 2:0 na sety, ale po velké bitvě, když jsme prohráli 9:10 a 8:10. V souboji o bronz jsme vyřadili Karásek A, za který hráli prvoligoví borci. Je to pro nás obrovský úspěch,“ neskrýval radost ze zisku bronzu 'Sklizně' Vlastimil Raděj.

„Týmy jsme rozdělili do dvou skupin, jedné pětičlenné a jedné šestičlenné. První čtyři týmy postoupily do vyřazovacího ´pavouka´. Hrálo se na dvou antukových kurtech a na dva vítězné sety. Na jedné straně nás potěšilo, že vyšlo počasí, na té druhé nás mrzí tak malá účast. Ale i tak děkujeme všem zúčastněným družstvům, sponzorům a všem, kteří nám pomohli s organizací turnaje, a věřím, že příští rok se opět sejdeme v hojném počtu,“ prozradil ředitel mrákovského nohejbalového klání Josef Kabůrek a pokračoval: „Na všechny zúčastněné týmy čekají hodnotné ceny a na vítěze putovní pohár. Nechybí rovněž občerstvení v podobě azzu a pečeného selátka. Po slavnostním vyhlášení bude následovat společné posezení všech zúčastněných hráčů, organizátorů a diváků při živé muzice.“

Mrákovští nohejbalisté postavili letos tři mužstva, a to Jehňátka (Radim Kucala, Luboš Konopík mladší a starší), Jahody (Miroslav Kříž, Láďa Forst, Martin Mařák) a Maliny (Václav Beran, Petr Zbranek a střídající hráč). Nejlépe z nich dopadly Maliny, které skončily šesté. Kromě Mrákovských a již zmíněné bronzové Sklizně reprezentovaly domažlický okres týmy Babylonu (Švédská trojka) v čele s Petrou Škarkovou, kterou doplnili Zdeněk Hartl a Pavel Macht), a SK Pleská z Prapořišť (Tomáš a Martin Jankulíkové, Vladimír Mráz).

Své kvality potvrdil i ženský tým Karásek, když trojice Helena Simonedosová, Zuzana Sulčanská a Růžena Macháčová řadně potrápily své mužské protějšky. Na lepší než desáté místo to však nestačilo.

Celkové pořadí: 1. Blafky, 2. Karásek D, 3. Sklizeň (úspěch), 4. Karásek A, 5. Karásek C, 6. Maliny, 7. Jehňátka, 8. Švédská trojka, 9. Jahody, 10. Karásek B ženy, 11. SK Pleská.