Za příznivého počasí bylo možno zhlédnout na dvou kurtech dvacet vyrovnaných zápasů, převážně hraných na tři sety. Vítězný tým ELKO Tachov ve složení Miroslav Klanber, Jan Košťál a výborně hrající Pavel Oktábec, který byl vyhlášen i nejlepším hráčem celého turnaje, prohrál jen jeden zápas.

Body jim ve vypjatém utkání vzala trojice Pardálové z Nýrska, kde na síti hrál zkušený Jiří Podhradský. Díky vítězstvím nad ELKEM Tachov skončili na třetím místě. Na druhé příčce se umístili Bratři v triku z Bílé Hory Plzeň, vedené nejlepším nahrávačem turnaje Vladimírem Plocarem.

Zkušeným borcům z Mrákova, kteři si říkají „Jahody“, s Miroslavem Křížem, Lubošem Konopíkem a Adriánem Vojtkem zůstala jen bramborová medaile. „Turnaj se vydařil,“ konstatoval pořádající Václav Beran.

„Hráči mohli doplnit tekutiny v občerstvení pod pergolou. Bonus v ceně startovného bylo pečené sele, které se mrákovským nohejbalistům opět podařilo na výtečnou a polaskalo všem chuťové buňky. Při závěrečném posezení jsme se shodli, že se za rok opět sejdeme.“