Halové mistrovství České republiky mladších žáků hostil areál TK Vitality Slezsko Vendryně u Třince

Mistrovství se zúčastnil i rodák z Holýšova, jedenáctiletý reprezentant TK Sparty Praha, Ondřej Krstev.

Po bezchybném průběhu singlů, které s přehledem uhrával na dva sety přišlo finále, kde se utkal se svým kolegou ze čtyřhry hájícím barvy Slavie Plzeň, Dominikem Starým.

„Nevím, co se stalo. Hned na začátku prvního setu jsem dobíhal a asi špatně našlápl. Nicméně, začalo mě bolet koleno a Dominikovi jsem nestačil,“ okomentoval zvrat v utkání Ondřej Krstev, který finálové utkání prohrál jednoznačně 6:0 a 6:1.

„Ondra je opravdu bojovník. V kariéře ještě ´nezabalil´ ani jeden zápas a i když ho koleno opravdu bolelo, utkání dohrál,“ uvedla vše na pravou míru Ondřejova maminka Michaela Krstevová.

Ve čtyřhře si ´finálové´ duo Starý a Krstev nevedlo špatně, když první set ztratili až ve finále. To prohráli 1:6 a 6:7.

Výsledky Ondřeje Krsteva při MČR: dvouhra: Janoušek Pavel (6:3, 6:4), Hrubý Adam (6:3, 6:3), Žanta Jan (6:0, 6:2), Chyba Miroslav (1:6, 7:5, 6:4), Starý Dominik (0:6, 1:6); Čtyřhra: Poklop, Rikl (6:1, 6:1), Žanta, Vicenda (6:2, 6:3), Motl, Šimek (scr), Chyba, Vágner (1:6, 6:7)