Ze čtrnácti zápasů čtyř tříd musely být kvůli počasí odloženy jedno utkání II. třídy a jeden duel třetí třídy.
I.TŘÍDA
V nejvyšší okresní třídě dál pokračují ve vítězné jízdě obhájci loňského prvenství z A-týmu Horšovského Týna i jejich pronásledovatelé z áčka Babylonu. Oba týmy svým soupeřům v aktuálním kole nepovolily ani bod.
4. kolo:
Jekyll&Hyde Domažlice – Šumava Domažlice D 4:1 Hlaváč – Votava 6/0 6/3; Havlovic – Steinbach 6/1 6/1; Pivoňka, Šindelář – Hůtta, Steinbach 2/6 6/0 3/6; Havlovic – Hůtta 6/0 6/2; Hlaváč – Steinbach 6/2 6/3.
Koloveč – Hlohovčice 3:2 Lad. Hruška – Majer 4/6 0/6; Hájek – P. Mandík 6/2 3/6 6/3; Lukáš Hruška, J. Hruška – Majer, Mandík 7/5 6/3; Lukáš Hruška – Majer 6/4 6/4; J. Hruška – P. Mandík 1/6 6/2 2/6.
Babylon A – Holýšov B 5:0 Novák st. – Zdychynec 6/3 3/6 6/1; Duba – Koucký 6/3 6/3; Novák st., Duba – Lampa, Zdychynec 6/3 6/1; Hula – Lampa 1/6 7/6 7/6; (poslední dvouhra skreč Holýšov).
Staňkov A – Horšovský Týn 0:3 Cenefels – Rathousky 5/7 0/3 skreč Staňkov; Varta – Lukášek 3/6 3/6; Cenefels, Varta – Šaloun, Barnáš 3/6 3/6.
Program 5. kola:
Šumava D – Holýšov B, Jekyll&Hyde – Staňkov A, Hlohovčice – Babylon A, Horšovský Týn A – Koloveč.
Tabulka:
1. TK Horšovský Týn A⋌ 4 4 0 15: 0 8
2. Sokol Babylon A⋌ 4 4 0 16: 4 8
3. TJ Holýšov B⋌ 4 2 2 9:11 6
4. Slavoj Koloveč⋌ 3 2 1 8: 7 5
5. TK Hlohovčice⋌ 3 1 2 7: 7 4
6. Jekyll&Hyde Domažlice⋌ 3 1 2 5: 8 4
7. SK Staňkov A⋌ 4 0 4 3:15 4
8. SK Šumava Domažlice D⋌ 3 0 3 2:13 3
II. TŘÍDA
4.kolo:
Prapořiště – Kdyně A 0:3 Klouda – Volák 1/6 6/1 4/6; Judák ml. – Špička 1/6 3/6; Pálka, Černý – Roub, Ženíšek 1/6 2/6.
Mrákov – Díly 1:4 M. Stýskal – M. Buršík 4/6 6/1 4/6; Dufek – V. Buršík 4/6 3/6; Horák, Jirotka – Kuželka, Kuneš 1/6 6/7 (3); Horák – Kuneš 6/7 6/4 5/7; Jirotka – V. Buršík 6/4 4/6 6/4.
Poběžovice B – Šumava Domažlice A Jelen 4:1 Kraml – Veselý 6/1 6/0; Řezníček – Hanáčík 6/2 4/6 2/6; Kraml, Kuneš – Veselý, Hanáčík 2/6 6/3 6/2; Řezníček – Pachl 6/0 6/0; Kuneš – Novák 6/0 6/1.
Babylon B – Klenčí odloženo na 22. června.
Program 5. kola:
Klenčí – Šumava Domažlice A Jelen, Díly – Poběžovice B , Kdyně A – Mrákov, Babylon B – Prapořiště.
Tabulka:
1. TK Poběžovice B⋌ 4 4 0 17: 2 8
2. Sokol Kdyně A⋌ 4 3 1 11: 4 7
3. Sokol Babylon B⋌ 3 3 0 11: 4 6
4. SK Šumava Domažlice A⋌ 3 1 2 7: 8 4
5. Sokol Díly⋌ 3 1 2 5: 9 4
6. Sokol Prapořiště⋌ 3 0 3 1:12 3
7. Sokol Mrákov⋌ 2 0 2 2: 8 2
8. Spartak Klenčí p.Č.⋌ 2 0 2 0: 7 2
III. TŘÍDA
Dohrávka 2. kolo:
Staňkov B – Mimov 2:3 Žáček – Hrdina 0/6 2/6; Vacík – Ryneš 6/3 7/6; Vacík, Žáček – Hrdina, Ryneš 7/6 7/6; Mandík – Palenčár 6/4 5/7 3/6; Mandík – Hrdina 1/6 2/6.
4.kolo:
Horšovský Týn B – Holýšov C 2:3 Mathauser – Lerch 6/0 6/2; Hubata – M. Vrba 4/6 4/6; Mathauser, Říha – Vejskal, T. Vrba 6/0 6/1; Hubata – Tiefenbach 3/6 4/6; Mathauser – M. Vrba 5/7 3/6.
Mimov – Šumava Domažlice B 4:0 Hrdina – Černý 6/4 6/4; Vrána – Mašl 6/2 6/2; Vrána, Palenčár – Beneš, V. Sladký 6/2 7/5; Hrdina – V. Sladký 6/2 6/0.
Staňkov B – Šumava Domažlice C Zídek – Kaas 5/4; Mandík – Fencl 5/4 (přerušeno – déšť) odloženo na 2. června.
Program 5.kola:
Holýšov C – Šumava Domažlice B, Mimov – Šumava Domažlice C,Horšovský Týn B – Staňkov B.
Tabulka:
1. SK Šumava Domažlice B⋌ 4 3 1 12: 7 7
2. TJ Mimov⋌ 3 3 0 10: 4 6
3. TJ Holýšov C⋌ 3 2 1 9: 6 5
4. TK Horšovský Týn B⋌ 3 1 2 6: 9 4
5. SK Šumava Domažlice C⋌ 2 0 3 4:11 3
6. SK Staňkov B⋌ 2 0 2 3: 7 2
IV. TŘÍDA
4.kolo:
Kdyně B – Loosers Domažlice 4:1 Stodola – Bozděch 6/1 6/1; Raiser – Vencel 0/6 0/6; Stodola, Suchý – Vencel, Bozděch 6/2 6/2; Horejš – Bozděch 7/5 7/5; Stodola – Vencel 6/3 6/1.
Holýšov D – MAPE Domažlice 3:2 Matějíčková – Roubalová 6/0 6/1; Bogner – Bufka 6/1 7/5; Matějíčková, Bogner – Roubalová, Svoboda 6/3 6/1; Dvorský – Svoboda 2/6 4/6; Gütter – Bufka 1/6 0/6.
Šumava Domažlice E Prazdroj – Poběžovice C 0:5
Program 5. kola:
Loosers – Šumava Domažlice E, Horní Kamenice – Kdyně B, Poběžovice C – Holýšov D odloženo na 22. června.
Tabulka:
1. Sokol Kdyně B⋌ 3 3 0 11: 4 6
2. TK Poběžovice C⋌ 4 1 3 7:13 5
3. Sokol Horní Kamenice⋌ 2 2 0 10: 0 4
4. Loosers Domažlice⋌ 2 1 1 5: 5 3
. TJ Holýšov D⋌ 2 1 1 5: 5 3
6. SK Šumava Domažlice E⋌ 2 1 1 4: 6 3
7. MAPE Domažlice⋌ 3 0 3 3:12 3