Domažlická výprava čítala třináct hráčů a hráček, což dělalo celkem šest týmů, jelikož minivolejbal se hraje pouze ve dvojicích. Spolu s kladrubskými dětmi se turnaje zúčastnilo celkem dvacet týmů, které byly rozděleny do čtyř výkonnostních skupin podle svých dovedností.

Domažličtí byli po dvou týmech nasazeni do tří skupin starších dětí, ve kterých odehrál každý tým čtyři utkání hraná na deset minut. Pro domažlické volejbalisty a volejbalistky to byla vůbec první zkušenost s takto organizovaným turnajem a u prvního utkání týmu panoval vždy na hřišti lehký chaos, než všichni pochopili, jakým způsobem mají hrát. S každým dalším zápasem se však neustále zlepšovali a snažili se být svým zkušenějším kladrubským protivníkům důstojnými soupeři.

Téměř každý domažlický tým uhrál ve své skupině alespoň jedno vítězství, což byl veliký úspěch. Každá skupina se nakonec vyhodnocovala zvlášť, a za Domažlice vybojovaly jedny bronzové medaile v prostřední skupině Denisa Procházková a Klára Foldýnová.

Díky skvělé organizaci kladrubských trenérek byl oceněn nějakou drobností každý hráč, takže všichni odjížděli s dobrým pocitem, že hlavní není vyhrát, ale zúčastnit se. „Všechny děti se na turnaj moc těšily a jsme moc rády, že jsme jim mohly dát příležitost změřit síly s pro ně neznámými soupeři. Výkony našich dětí nás příjemně překvapily, všechny byly schopné předvést vše, co jsme spolu natrénovali. Zároveň pro nás jako trenéry je to dobrá inspirace, jakým způsobem s dětmi dále pracovat a jaké nové činnosti je učit, aby se příště mohly s pokročilejšími dětmi ještě více rovnat,“ zhodnotila účast na turnaji Martina Kubalová.