Náš okres v soutěži reprezentovali hráči Základní školy Mrákov.
Úvodní zápas krajského finále, jehož se zúčastnili kromě domácích hráčů 26. ZŠ mladí basketbalisté ZŠ Kralovice a ZŠ Mrákov a který řídily rozhodčí Tereza Caháková a Veronika Horská, sehráli mezi sebou hráči Mrákova a Kralovic.

V něm byli lepší basketbalisté Mrákova pouze v první čtvrtině, kterou vyhráli 7:2. V dalším průběhu zápasu už byli lepší mladíci z Kralovic, kteří vyhráli celý zápas 49:19. Ve druhém zápase pořádající 26. ZŠ Mrákov porazila 41:26.

„Vzhledem k nevyrovnanosti našeho družstva, ve kterém hrála polovina sedmáků a páťáků, jsem s jejich vystoupením spokojen,“ zhodnotil hru svých svěřenců trenér a učitel tělocviku ZŠ Mrákov v jedné osobě Vladimír Duffek. „Především si u nich vážím maximální bojovnosti a nasazení v průběhu obou zápasů,“ dodal Duffek.

„Jsme rádi, že se našla firma, která podpořila soutěž školní mládeže v basketbalu. Na druhé straně je škoda, že změřit své síly s nejlepšími mladými basketbalisty v kraji přijela vítězná družstva pouze ze dvou okresů,“ řekl nám učitel tělocviku 26. ZŠ Václav Horák, který společně se svým kolegou Luďkem Křížkem tento turnaj organizovali.⋌