V Domažlicích se závodilo ve třech rozjížďkách, kde se rozdělovaly body v pěti kategoriích. První se na trať vydaly nejmenší motocykly, takzvané Pitbike a malá cestovní Endura. Šestadvacet jezdců se muselo vypořádat s nástrahami trati, především s vodou a bahnem. Všichni závodníci se nakonec museli sklonit před uměním Karla Laška, který v hodinovém závodě vyhrál s více než tří minutovým náskokem. Petr Malý, dojel na druhém místě a Jiří Toman bral body za třetí příčku.

Patnáct minut před polednem startovalo do 90 minutového závodu 48 jezdců kategorie Hobby a Junior. Skoro šestikilometrová trať nabídla většinu z edurových překážek. Především bahno ale způsobovalo závodníkům největší problémy. Trať ale naopak sedla šestnáctiletému závodníkovi Janu Michalovi, který v kategorii Junior i Hobby zvítězil. O pouhých osm sekund pomalejší byl druhý Václav Hambek a s třinácti sekundovou ztrátou dojel na třeím místě Václav Kovanda.

Jako poslední se na trať vydali veteráni, tedy jezdci starší čtyřiceti let, kteří stejně jako „hobíci“ strávili na trati 90 minut. Dvě hodiny závodili jezdci v kategorii sport. Nejrychlejším veteránem byl německý závodník Otto Reitberger, který trať objel patnáctkrát. O kolo méně měl druhý v pořadí Milan Kotrč. Pavel Nusko pak uzavíral první trojici. Kategorii „Áček“ ozdobil souboj Jana Zemana a Radka Bezděka. Ti se jedenáct kol rvali o sekundy. O konečném pořadí nakonec rozhodl defekt zadního kola Radka Bezděka, který ve 12. kole musel opravovat. Jan Zeman tak zvítězil, Radek Bezděk přesto dokázal dojet na druhém místě a Jan Šlégl dokončil třetí podnik sezóny s bronzovým věncem na krku.
Další závod seriálu se jede 16. července v Číhani.