S týmy Slavoje Tachov a Nýřan se utkali mladí florbalisté Go-Go Horšovský Týn na palubovce domažlické sportovní haly v dalším pokračování III. ligy juniorů. Zatímco s hráči tachovského Slavoje remizovali 4:4, chebskému Vulcanu podlehli 2:5, když o výsledku rozhodla první třetina. Tu totiž prohráli vysoko 0:4. Navíc soupeřům z Chebu se dařily přesilovky, ze kterých třikrát skórovali.

Tachov – Go-Go H. Týn
4:4 (2:0, 0:3, 2:1)
Úvodní patnáctiminutovka se nesla ve znamení šancí obou týmů, góly však stříleli pouze tachovští florbalisté. Po třech minutách hry otevřel skóre utkání Jakub Rajm po přihrávce Jakuba Sibala. Na 2:0 zvýšil třiatřicet sekund před první přestávkou Richard Všetička, kterému asistoval Michal Vrba.
Druhá třetina se naopak vydařila mladým florbalistům horšovskotýnského Go-Go, když dokázali potrestat chyby tachovské obrany a třemi góly otočili vývoj utkání ve svůj prospěch. V čase 23:40 minuty snížil Vojtěch Müller na 2:1 a dalších čtyřiadvacet vteřin na to Dušan Boroš srovnal na 2:2. V závěru třetiny navíc junioři Go-Go přidali třetí gól po trefě Davida Korpáše – 2:3.
Do závěrečné patnáctiminutovky nastoupili tachovští junioři se snahou zvrátit nepříznivý stav a vývoj utkání otočit. Oba týmy několikrát prověřili brankáře, ale změnu skóre přinesla až 39. minuta. To na 3:3 srovnal David Kovář. Stejný hráč o dvě a půl minuty později přidal čtvrtý gól Tachova – 4:3. Minutu poté hráli horšovskotýnští florbalisté přesilovku a výhodu početní převahy ve 43. minutě zúročil Boroš a stanovil na konečných 4:4.

Go-Go H. Týn – Vulcan Cheb
2:5 (0:4, 2:0, 0:1)
Horšovskotýnskému týmu vůbec nevyšla úvodní třetina. V rozmezí 5. až 12. minuty totiž inkasovali čtyřikrát a prohrávali 0:4. Ve druhé patnáctiminutovce hráči Go-Go zabojovali a po trefách Martina Királa a Dušana Boroše snížili na rozdíl dvou gólů. V závěrečné třetině se domácí snažili o vyrovnání, ale tři minuty před koncem florbalisté z Chebu přidali pátý gól a pečetili své vítězství.
Sestava Go-Go H. Týn: Radek Dufek – Martin Királ, David Černý, Vojtěch Müller, Dušan Boroš, Jakub Popela, Jakub Obrtlík, Zdeněk Strnad, Ondřej Císler a David Korpaš. Trenér: Felix Beran.