Meclov totiž ´pomájkovým´ výkonem svoje fanoušky rozhodně nepotěšil. „Draženov byl v první půli nebezpečnější, vypracoval si více šancí, ale platí tři body a ty bereme my,“ řekl po zápase trenér Miroslav Beran.

O přestávce v kabině zřejmě zvýšil hlas, protože po změně stran domácí výkon zlepšili. „Hra se přelévala ze strany na stranu, ale naším problémem je proměňování šancí. Kdybychom proměnili alespoň jednu ze tří velkých v první půli, mohlo to být jiné,“ hodnotil zápas draženovský kouč Jiří Pavlis.

Jenže útočník, který by se uměl dostat do šancí a chladnokrevně je proměnit, chybí i Meclovu. Utrápené vítězství 1:0 mu tak zařídil v 8. minutě druhé půle záložník David Mayer, když střelou z dálky po nešťastné teči hostujícího stopera přeloboval jinak výtečného gólmana Draženova.

Hosté v závěru zápasu ještě spálili tutovku a ani po závaru nedopravili míč do prázdné branky. Nyní je čeká Kout. „To je soupeř, jehož lze doma porazit. Ale musíme zapracovat na psychice. Už proto ani na kluky nekřičím, snažím se na ně působit klidně,“ popisuje Pavlis náladu v týmu ohroženém sestupem. „Budeme se tam snažit někoho natlačit místo nás,“ dodal.