„Dostala jsem tak předčasně krásný vánoční dárek. Všechny zápasy Viktorky v Lize mistrů jsem sledovala v televizi. Naživo tam budu poprvé,” pochvaluje si Hanka Výrutová. Podle svých slov je nadšenou fanynkou. „Fotbal jsem i hrála, takže mě hodně baví. Na domácí ligové zápasy chodím,” dodává fanynka, která je z Poděvous. „Je to malá vesnička. Musím říci, že díky vítězství se tam ze mě stala celebrita,” říká s úsměvem. Podle jejího návrhu by měl na stadionu ve Štruncových sadech vzniknout dětský koutek. „Myslím si, že je to minimálně k zamyšlení. My chodíme na fotbal s dětmi. Ne vždycky je to baví. Bylo by dobré, aby měly zajištěnou jinou činnost,” myslí si. Věřila, že s AC Milán by Plzeňáci mohli uhrát remízu. „Jednoduché to nebude, i když Milán nenastoupí se všemi hvězdami. Každopádně, kdyby se zadařilo, byl by to hezky dárek k narozeninám trenéra Vrby,” konstatuje.

Z hráčů má nejraději Petra Jiráčka a Františka Rajtorala. „Ale vlastně všichni jsou skvělí, hrají výborně,” dodává. Z utkání, která letos Viktoria v Pohárech sehrála, ji nejvíce nadchlo střetnutí v Barceloně. „Byl to skvělý zážitek. Z utkání doma jsem viděla jen poločas. Pak jsem šla spát, protože jsem byla naštvaná na rozhodčího,” říká.

Domácí střetnutí s FC Kodaň v předkole Ligy mistrů zase nejvíce zaujalo Vladimíra Balouna. „Tam byla největší radost. Přeci jen znamenalo to postup,” vysvětluje. V Lize mistrů si nenechal ujít žádný domácí zápas Viktorky. Možnost dostat se na stadion v Edenu limuzínou ocenil. „Navrhoval jsem, aby před stadionem vznikl obří FANstan, kde by se mohli setkávat fanoušci,” uvedl Baloun.

Soutěž připravil Deník ve spolupráci s partnery FC Viktoria Plzeň, firmami Puma, Audi a Tipsport. Výherci získali vstupenku na zápas s AC Milán, dres v barvách Viktorky od Pumy, balíček od Tipsportu a cestu limuzínou z Plzně do Prahy a zpět.