Vyhrálo ho mezi muži.

„Z našeho okresu se závodů zúčastnilo pět mužů a tři ženy. Z této osmičky bylo sedm reprezentantů z oddílu SK Jiskra Domažlice a ty doplnila Petra Jehlíková ze Sokola Pocinovice,“ vypočítal účast okresních zástupců domažlický trenér Jaroslav Kuneš.

Domažlickou ekipu tvořili Horák, Ludvík, Mareš, Pangrác a Květon s dvěma ženami – matkou a dcerou Marešovými.

Mužům se ale s výjimkou Květona moc nedařilo.

„První čtyři jmenovaní do závěrečných bojů nezasáhli, ale Ondra Květon se stal rovnou krajským přeborníkem. Ve finále zvítězil po vyrovnaném boji 4:3 nad Kirchmanem z Unionu Plzeň. K tomu ještě ve čtyřhře se spoluhráčem Důrou ze Sokola Plzeň V vybojovali bronzovou medaili,“ neskrýval spokojenost Kuneš.

Velmi dobře si vedly i ženy.

Ve dvouhře získala bronzovou medaili Zdeňka Marešová mladší, věkově ještě také dorostenka. A druhé zlato do okresní sbírky přidala Jehlíková, která se ve čtyřhře stala krajskou přebornicí společně s klatovskou Alenou Hnojskou. Bronz v této disciplíně vybojovaly matka s dcerou Marešovy a Zdeňka starší ještě k tomu získala cenný kov stejné hodnoty ve smíšené čtyřhře s Důrou ze Sokola Plzeň V.

Květon a všechny tři ženy si svými výsledky vybojovali právo účasti na Mistrovství České republiky, které se bude konat na přelomu února a března letošního roku.