TJ Havlovice – TJ Baník Stříbro 6:2 (1210: 1147)
Dvě a čtvrt hodiny trvalo utkání mladých kuželkářů TJ Havlovice se Stříbrem. Jako první nastoupil domácí Martin Šubrt s hostujícím Michalem Duchkem a poté střídajícím Janem Vacikarem. Už po první dráze měl Šubrt přehled a pohlídal si i střídajícího soupeře. Domácí jeho zásluhou získali náskok 36 kuželek. Do druhého duelu nastoupila Andrea Palacká proti hostujícímu Tomáši Palkovi. Palacké se nedařilo v plných ani v dorážce, a tak soupeř utekl o 17 kuželek. Ve druhé polovině tohoto duelu domácí hráčka dotahovala, ale posledních pár hodů rozhodlo o vítězství Palka o pouhé čtyři kuželky. Za stavu 2:2 nastoupil havlovický Jan Michal proti hostujícímu Radkovi Lipchavskému. Po první dráze od začátku vyrovnaného duelu Michal ztrácel jen tři kuželky, na druhé dráze se zlepšil a celkově nahrál 438 kuželek, zatímco jeho soupeř jen 407. Konečný stav – 6:2.

Už o den dříve se mladí kuželkáři Havlovic v dohrávaném utkání 11. kola utkali s borci z Dobřan. Jak se ukázalo o den později, remízou se připravili o třetí příčku v konečném pořadí.


TJ Havlovice – TJ Dobřany 4:4 (1254:1220)
V krásném a napínavém utkání za podpory fandících diváku v první dvojici tahal od začátku domácí Martin Šubrt za kratší konec. První dva body a 24 kuželek k dobru získal hostující Solfronk. Ve druhé dvojici Andrea Palacká (460) svým nejlepším letošním výkonem a zároveň osobním rekordem porazila hostujícího Kubše o 60 kuželek a srovnala stav na 2:2 a 36 kuželek do plusu pro Havlovice. Ve třetím, opět dramatickém mači, prohrál Jan Michal (404) posledním hodem o dvě kuželky s Čeňkem Vladarem (406) a Dobřany si z Havlovic odvezly remízu