Domácí děvčata z TJ Sokol Díly B ostřílená z kuželkářských drah okresu, ale i kraje, hostily benjamínky z TJ Sokol Újezd Sv. Kříže C, které teprve získávají první zkušenosti. Duel dopadl s přilédnutím ke zkušenostem obou družstev dle očekávání vítězstvím domácích děvčat poměrem 16:0.

Menším překvapením kola bylo i vítězsví 10:6 újezdského ´béčka´ na drahách holýšovského ´béčka´. Hráči Díly A si v derby snadno poradili se svými oddílovými kolegy z ´céčka´ v poměru 14:2, když poražené od nepopulárního kanára zachránil Pavel Mikulenka.

Celkem snadno si také poradila rezerva Pece s hosty z Holýšova C a to v poměru 12:4. Na závěr hracího víkendu se v neděli konalo derby mezi Havlovicemi E a Havlovicemi D. Zápas byl jako na houpačce, chvíli vedli ´hosté´, v dalším duelu zase vyhráli domácí, a tak to šlo až do konce, v němž byli uspěšnější ´éčkaři´, kdy koncák Adam Ticháček s klidem sobě vlastním uhájil náskok svého družstva, a tím i celkové vítězství.

Nyní čekají hráče všech oddílů oddílové přebory a poté zasloužené vánoční prázdniny. Už první víkend v novém roce ale čekají nejlepší zástupce oddílů okresní přebory a následně hned další týden začínají další boje o mistrovské body. Ať to padá a vše nej v novém roce 2015.⋌Jiří Kalista

III. liga

pořadí družstvo⋌ utkání V R P nához body
1. Vltavan Loučovice ⋌12 8 0 4 3151 16
2. SKK Karlovy Vary ⋌11 7 1 3 3079 15
3. Loko České Budějovice ⋌11 6 2 3 3144 14
4. TJ Blatná ⋌11 7 0 4 3186 14
5. Kovohutě Příbram ⋌11 7 0 4 3150 14
6. CB Dobřany ⋌11 6 1 4 3168 13
7. SK Škoda VS Plzeň ⋌11 4 1 6 3161 9
8. Slovan Karlovy Vary⋌11 4 1 6 3148 9
9. Jiskra Hazlov ⋌12 4 1 7 3171 9
10. VTŽ Chomutov ⋌11 4 0 7 3134 8
11. TJ Sokol Kdyně ⋌11 3 1 7 3195 7
12. Loko Cheb ⋌11 3 0 8 3152 6

Výsledky: Č.Budějovice – Hazlov 4:4 3191-3209, Příbram – Chomutov 5:3 3151-3104, Blatná – Plzeň 5:3 3153-3090, Loučovice – SKK K. Vary 7:1 3130-2962, Kdyně – Cheb 6:2 3268-3199, Loučovice – Hazlov 6:2 3213-3076. Výkon kola: Sokol Kdyně za 3268 kuželek ve Kdyni.
Příště So 06.12.: Kdyně – SKK K. Vary (10:00).

Západočeská divize

pořadí družstvo⋌ utkání V R P nához body
1. Baník Stříbro ⋌11 9 1 1 2608 19
2. Kuželky Holýšov ⋌11 7 0 4 2538 14
3. Jiskra Šabina ⋌11 7 0 4 2586 14
4. SKK Rokycany C⋌11 7 0 4 2505 14
5. Sokol Útvina ⋌11 6 0 5 2541 12
6. Jiskra Hazlov B⋌11 5 2 4 2518 12
7. TJ Jáchymov ⋌11 5 0 6 2500 10
8. Loko Cheb B⋌11 4 1 6 2563 9
9. Slavia K. Vary ⋌11 4 0 7 2464 8
10. Slavoj Plzeň ⋌11 4 0 7 2456 8
11. Jiskra Hazlov C⋌11 3 1 7 2533 7
12. TJ Lomnice ⋌11 2 1 8 2530 5

Výsledky: Holýšov – Lomnice 12:4 2518-2447, Hazlov B – Stříbro 8:8 2625-2613, Útvina – Jáchymov 10:6 2443-2370, Sl. Plzeň – Cheb B 10:6 2643-2624, Šabina – Rokycany C 12:4 2587-2434, Sl. K. Vary – Hazlov C 12:4 2439-2384.
Příště So 10.01. 2015: Holýšov – Útvina (09:00).

Krajský přebor

pořadí družstvo⋌ utkání V R P nához body
1. TJ Sokol Kdyně B⋌ 11 8 1 2 2544 17
2. TJ Dobřany ⋌11 8 1 2 2549 17
3. TJ Havlovice A ⋌11 8 0 3 2558 16
4. TJ Havlovice B ⋌11 6 2 3 2499 14
5. SK Škoda VS Plzeň B ⋌11 7 0 4 2552 14
6. TJ Baník Stříbro B ⋌11 6 0 5 2518 12
7. Sokol Újezd Sv. Kříže⋌ 11 5 1 5 2571 11
8. TJ Sokol Pec p. Č. A⋌ 11 4 1 6 2452 9
9. Sokol Plzeň V ⋌11 4 0 7 2513 8
10. TJ Havlovice C ⋌11 3 2 6 2501 8
11. TJ Slavoj Plzeň B ⋌11 3 0 8 2490 6
12. CB Dobřany B ⋌11 0 0 11 2276 0

Výsledky: So. Plzeň – Havlovice B 4:12 2525-2612, Pec – Kdyně B 3:13 2376-2434, Havlovice A – Dobřany B 16:0 2530-2079, Stříbro B – Újezd 2:14 2462-2643, Sl. Plzeň B – Šk. Plzeň B 4:12 2548-2599, Havlovice C – TJ Dobřany 6:10 2461-2489. Nej kola: Plné: 337 – A. Palacká (Havlovice B) v Plzni. Dorážka: 168 – Vl. Rygl (Havlovice A) v Havlovicích.

Příště So 10.01. 2015 09:00: Pec – Havlovice A, Havlovice B – Újezd. 10:00: CB Dobřany B – So. Plzeň, Šk. Plzeň – Stříbo B. 14:00: Havlovice C – Kdyně B.

Okresní přebor

pořadí družstvo⋌ utkání V R P nához body
1. Kuželky Holýšov B⋌ 10 8 1 1 2429 17
2. TJ Havlovice E ⋌10 8 1 1 2399 17
3. TJ Sokol Újezd Sv. Kříže B ⋌10 7 1 2 2337 15
4. TJ Sokol Díly A ⋌10 7 0 3 2388 14
5. TJ Havlovice D ⋌10 7 0 3 2414 14
6. TJ Sokol Díly B ⋌10 6 1 3 2432 13
7. TJ Sokol Kdyně C ⋌10 4 0 6 2289 8
8. Kuželky Holýšov C ⋌10 2 0 8 2159 4
9. TJ Sokol Díly C ⋌10 2 0 8 2185 4
10. TJ Sokol Pec p. Č. B ⋌10 2 0 8 2144 4
11. TJ Sokol Újezd Sv. Kříže C ⋌10 0 0 10 1959 0

Výsledky: Díly B – Újezd C, Pec B – Holýšov C. So 29.11. 09:00: volno – Kdyně C. 14:00: Holýšov B – Újezd B, Díly A – Díly C. Ne 30.11. 09:00: Havlovice E – Havlovice D..
Nej 11. kola: Holýšov – MARTÍNEK Miroslav, Holýšov B =>461 (294+167/4). 10. kola: Havlovice – KNOPFOVÁ Václava, Díly B =>452 (294+158/4).

Příště Pá 09.01. 2015 17:00: Díly B – Újezd Sv. Kříže B, Pec B – Díly C. So 10.01. 09:00: volno – Holýšov C. 14:00: Díly A – Havlovice D, Holýšov B – Kdyně C. Ne 11.01. 09:00: Havlovice E – Újezd Sv. Kříže C.