Děvčata se na desátém ročníku soutěže, kterou pořádal místní oddíl Slovan Louny, ukázala hned v několika kategoriích a v celorepublikové konkurenci zaznamenala kvalitní výsledky a medailová umístění.

Jako první své umění na bruslích předváděla kategorie Kadet A1 (věk 12 – 15 let). Druhé místo zde brala Markéta Křížová a při premiérovém startu v této kategorii bronz vybojovala Marie Černá (na snímku). Úspěch domažlických podpořila šestým místem Veronika Uherčíková a devátou pozici přiřkli rozhodčí Heleně Andrlíkové.

U mladší kategorie Benjamin B1 (věk 8 – 11 let) v nabité konkurenci 23 závodnic zabodovala 4. místem Veronika Dofková.
Na lounský led vjely i zástupkyně kategorie Přípravka III, která je bez věkového omezení. Z tria Chodek byla nejúspěšnější devátá Kateřina Jandová před třináctouViolou Kindlovou a šestnáctou Stellou Kindlovou.

V kategorii Cvrček C2 (věk 6 – 8 let) zazářila Adéla Císařová, když jí rozhodčí zařadili na 3. místo. Mezi žačkami nejmladšími se na pátém a šestém místě seřadili Zuzana Andrlíková a Simona Bačeová. Úspěch domažlického oddílu krasobruslení na severu Čech stvrdila 2. místem Zuzana Rodová mezi žačkami mladšími (věk 10 – 12 let).

Mladé krasobruslařky čeká v nadcházejících dnech další konfrontace s tuzemskou elitou a dosažené výsledky z Loun jsou důkazem, že se Jiskře daří. „Poctivě trénujeme na Třemošné, v Plzni na Košutce a na stadionu v Domažlicích. Výsledky nás těší, ale hlavní pro nás je, že to holky baví,“ zhodnotila trenérka Šárka Řezáčková.