Koncem května se Alena Holá představila na Světovém poháru prestižní asociace Wako, který hostil maďarský Szeged. Zde se utkala v plnokontaktní disciplíně K-1 ve váze do 56 kg s běloruskou reprezentantkou Alenou Kuchynskayou. Již od úvodního gongu česká boxerka opanovala střed ringu a tvrdými kombinacemi direktů, kopů a kolen tlačila soupeřku do provazů. Postupně zvyšovala tempo a prací na těle znemožňovala Bělorusce využít její výškovou převahu. Soustavný tlak a přesné zásahy domažlické reprezentantky si vybraly svoji daň ve 3. kole, kdy z běloruského rohu vlétl do ringu ručník a ukončil tak v tu chvíli již jednostranný zápas.


Další úspěšný zápas absolvovala kickboxerka Shaolin Tigers začátkem června v Nitře, kde se představila na druhém ročníku Nitranské noci bojovníků. Její soupeřkou byla Marta Chojnoská z Polska. Obě soupeřky se utkaly dvakrát v loňském roce, a to s výsledkem 1:1. „Na nástup do ringu jsme zvolili pro nás netradiční show – Alena byla zamaskovaná do mumie, sranda musí být. Jak říkáme, je nutno zaujmout diváky nejen zápasem, ale i nástupem, aby nás na další akce chtěli,“ vrací se k vystoupení v Nitře trenér Aleny Holé a pokračuje: „Celá tři kola to byla doslova válka. Již od začátku létaly po ringu tvrdé kopy a boxerské výměny. Alena přesně zasahovala, především jí procházela kolena, která vyústila k počítání soupeřky ve druhém kole, když ji zasáhla čistě na solar.“

Ve třetím kole se česká boxerka soustředila hlavně na kopy na hlavu, kam soupeřka inkasovala několik čistých úderů, ale nedávala najevo jakoukoliv otřesenost a stále vše vracela a zkoušela ještě výsledek změnit. Alena opět dokázala, že má srdce válečnice a nenechala se zaskočit. Zápas skončil výsledkem 3:0 u bodových rozhodčích a rodačka z Nýrska si odvezla domů další výhru.