Karatisté Jiskry tentokrát navštívili mezinárodní závody, Prague open. Turnaje se zúčastnilo 276 závodníků z 53 klubů z České republiky i zahraničí. Soutěžilo se v disciplínách kata a řízené kumite.

Mezi českou, slovenskou, maďarskou či chorvatskou špičkou se Domažličtí neztratili. V kategorii starších žáků obsadil 10. místo v disciplíně kata v kategorii 8. a 7. kyu Antonín Nguyen. Stejné umístění zopakoval i v disciplíně kumite.

V dorostencích triumfoval domažlický Michal Le Minh, který v disciplíně kata (v kategorii 8. a 7. kyu) jasně vyhrál.

Další medaili, tentokrát stříbrnou, pro domažlický klub vyhráli v mužích Ondřej Nebehaj v disciplíně kata (kategorie 8. a 7. kyu) a v ženách Veronika Řežábková v řízeném kumite.

Pro trenéra domažlických karatistů Zdeňka Kubalíka je úspěch i osmá příčka v disciplíně kumite dorostenky Lucie Mlnaříkové.

Jedna zlatá a dvě stříbrné medaile pro oddíl karate Jiskry Domažlice znamenaly celkové šesté místo v konečném pořadí klubů!

Karatisté ale nezahálejí, už 21. března se chystají pro další medaile do Plzně, kde se bude konat krajská soutěž pro 8. - 6. kyu v kategorii žáci.