Do Plzně dorazilo 105 závodníků ze 13 oddílů Plzeňského, Karlovarského a Středočeského kraje. Soutěžilo se v disciplínách Kata (disciplína rozdělená na věkové kategorie) a Kumite (soutěžní zápas, který je rozdělen na věkové a hmotnostní kategorie).

V disciplíně kata v kategorii mladší žákyně bílý pás získala svoji první zlatou medaili Lucie Pišťáková. Ve stejné kategorii, ale mezi mladšími žáky obsadil 2. místo Patrik Kováč. V kategorii starších žákyň se žlutým a zeleným páskem v disciplíně kata se Marcela Horáčková probojovala až do finále, kde nestačila na závodnici z Prahy. Bronzovou medaili v kata vybojoval starší žák David Hadač. Startovní premiéru absolvovala také mladší žákyně Adéla Pavleová, která se v kata umístila na pěkném 4. místě.

Disciplína kumite nebyla rozdělena podle barvy pásku, ale podle věkové a hmotnostní kategorie. V kategorii starších žáků ve váze do 50 kg byl nejlepší David Hadač, který vybojoval zlato. Starší žák Tonda Nguyen ve váze nad 60 kg obsadil 1. místo. V nejpočetnější kategorii dvaceti soutěžících mezi mladšími žáky ve váze do 35 kg kraloval Filip Šmucr, který také vybojoval zlatou medaili.