Dopoledne se soutěžilo v disciplíně Kata (sestavy, soutěží se podle věkových kategorií) a odpoledne v Kumite (volný zápas, soutěží se podle věkových a váhových kategorií). Také proběhla soutěž v Kata pro začínající mládež, tedy nositele bílého a žlutého pásku.


Soutěže se zúčastnilo sto závodníků z dvanácti oddílů Plzeňského a Karlovarského kraje, což je o dvacet závodníků více než před rokem. Domažličtí borci získali celkem 17 zlatých, 6 stříbrných a 4 bronzové medaile. Součtem těchto výsledků se stali nejlepším oddílem turnaje a získali cenné body do hodnocení oddílů v kraji.

V disciplíně Kata se vítězi Chodského poháru za domažlické barvy stali dorostenec Lukáš Holub, juniorka Lucie Mlnaříková, junior Phuc Nguyen, senior Bohuslav Šála, seniorka Veronika Řežábková. V kategorii bílých a žlutých pásků získali prvenství zásluhou mladší žákyně Marcely Horáčkové, staršího žáka Tondy Nguyena a Michala Le Minh, dorostenky Ivety Tran Thi a dorostence Lukáše Petrůje.

V disciplíně Kumite pohár a zlaté medaile vybojovali starší žák David Hadač v kategorii do 45 kg, dorostenec Lukáš Holub v kategorii do 63 kg, dorostenec Martin Skočdopole ve váze do 52 kg, junior Phuc Nguyen ve váze do 76 kg, junior Vladimír Maule v kategorii do 55 kg, senior Bohuslav Šála ve váze do 75 kg a seniorka Veronika Řežábková v kategorii BRH (bez rozdílu hmotnosti).

Blahopřání patří i ostatním, kteří obsadili druhé, třetí či další místo, jako David Hadač (2. ve starších žácích Kata), Lucie Mlnaříková (2. mezi juniorkami kumite do 59 kg), Víťa Fronk (2. kumite nad 75 kg), Matěj Urban (2. ve starších žácích kata 8. kyu), Adam Horáček (3. ve starších žácích kata 8. kyu), Jakub Petrůj (3. v mladších žácích kata 7. kyu), Ondřej Nebehaj (2. mezi seniory kata 8. - 7. kyu), Vladimír Maule (3. mezi juniory kata 8. – 7. kyu), druhá Jana Phan Thi a třetí Eva Šerlovská v juniorkách v Kata 8. – 7. kyu. „Rád bych poděkoval všem pořadatelům, kteří se podíleli na hladkém průběhu soutěže, a přeji všem závodníkům Jiskry co nejlepší výsledky na dalších turnajích a na Mistrovství ČR,“ uvedl ředitel soutěže Zdeněk Kubalík.