Nejlepší závodník domažlického oddílu byl Pavel Poláček. Získal titul Mistra krajské ligy starších žáků a deset zlatých medailí z ostatních soutěží.

Nejlepší závodnicí ve Kdyni se stala Zuzana Šimáčková, která získala titul Mistra krajské ligy straších žákyň a pět zlatých medailí, zároveň se stala absolutní vítězkou Krajské ligy mládeže. Jejím velkým úspěchem je 5. místo na Mistrovství ČR mládeže, které se konalo začátkem prosince v Českých Budějovicích.

Nejlepší závodnicí domažlického oddílu v kategorii dívek je mladší žákyně Adéla Pavleová, která získala dvě zlaté, pět stříbrných a šest bronzových medailí. Nejlepším závodníkem kdyňského oddílu v kategorii hochů je dorostenec Hynek Štefl, který získal tři stříbrné a dvě bronzové medaile.

Dalším úspěchem domažlických karatistů je nominace Pavla Poláčka a Václava Vitoňe na Letní olympiádu dětí a mládeže, která se koná ve dnech 14. – 19. června 2015 v Plzni a organizuje ji Krajský úřad Plzeňského kraje. Jedná se o obrovskou celorepublikovou akci pro děti a mládež, kde se prezentuje celkem osmnáct sportů včetně karate. Pavel a Vašek si zajistili účast na olympiádu svými dobrými výkony a celoročním snažením být nejlepší z nejlepších.

„Rád bych poděkoval nejen závodníkům za velmi úspěšnou reprezentaci karate v Domažlicích a ve Kdyni, ale také trenérům za jejich obětavou práci se svými svěřenci," uvedl na závěr předseda klubu a trenér Zdeněk Kubalík. ⋌(red)