Turnaj Narama Seito je výjimečný tím, že je určen pro začátečníky i pro pokročilé borce, které pořadatelé rozdělili podle věku a technické vyspělosti. Soutěžilo se v disciplínách kata a řízené kumite. V každé kategorii žactva a dorostu se vyhlašoval absolutní vítěz, kterého určilo pořadí z obou disciplín.

V dopolední části turnaje soutěžili začínající borci, kteří jsou nositeli bílého pásku. V kategorii mladších žáků Petr Nguyen v disciplíně kata získal zlato, v disciplíně kumite obsadil 5. místo. Starší žákyně Tereza Knoppová vybojovala v kumite bronz, v kata skončila pátá. Mezi dorostenci Šimon Kondrys obsadil v kata 1. místo a v kumite 2. místo a stal se tak absolutním vítězem své kategorie, za což získal pohár.

V odpolední části soutěžily vyšší technické stupně (pásky). Pohár absolutního vítěze získal mladší žák Pavel Poláček za zlaté medaile v kata i kumite. Absolutním vítězem mezi dorostenci se stal Tonda Nguyen se zlatou medailí v kata a bronzovou v kumite.

V disciplíně kata mezi staršími žáky stupně vítězů patřily pouze domažlickým závodníkům, když na nejvyšší stupínek vystoupil již zmiňovaný zlatý Pavel Poláček, stříbro získal Patrick Kováč a bronz Václav Vitoň. Mezi mladšími žákyněmi první místo patřilo Adéle Pavleové. Za starší žákyně nastoupila Lucie Hofmeisterová, která v kata vybojovala 3. místo. V kumite získal zlato dorostenec David Hadač, Tonda Nguyen bronz. Patrick Kováč v kategorii starších žáků v kumite obsadil 3. místo.

V dorostenecké disciplíně ippon shobu, což je volný zápas podle tradičních pravidel bez chráničů, se do finále probojovali David Hadač a Tonda Nguyen.V tomto finále nakonec David nad Tondou zvítězil o jeden bod.⋌Zdeněk Kubalík