Se ziskem tří bodů se vrátili mladí florbalisté FbC Domažlice z Karlových Varů, kde absolvovali další dvojzápas II. ligy juniorů. Obě utkání byla zároveň západočeským derby, neboť se v nich utkali s karlovarskými Hurikány a poté s odvěkým rivalem z Plzně. Zatímco Hurikánům podlehli vysoko 4:10, plzeňskému týmu vrátili nedávnou porážku 6:8 a radovali se z vítězství 8:4. V tabulce jim tak patří průběžná čtvrtá příčka.

FbC Domažlice – K.Vary
4:10 (0:4, 3:2, 1:4)

O porážce domažlických juniorů rozhodla první třetina, kterou prohráli vysoko 0:4. Hurikáni si zbytek utkání pohlídali a nakonec nadělili soupeři ´desítku´. „Hráli jsme hrozně špatně, kazili jsme zbytečně přihrávky a soupeř naše chyby nemilosrdně trestal,“ neskrýval zklamání z výkonu svých svěřenců a vysoké porážky trenér Dalibor Kubů.
Góly FbC Domažlice stříleli: Jakub Kulhánek, Jakub Hrabík, Zdeněk Opálka a Zdeněk Chum.

Plzeň – FbC Domažlice
4:8 (0:2, 3:2, 1:4)

Svěřenci Dalibora Kubů vstoupili do utkání jako vyměnění a během první třetiny se ujali dvougólového vedení. Plzeňané se však nevzdávali a po třiceti minutách prohrávali pouze o gól – 3:4. Závěrečná patnáctiminutovka však vyšla dokonale domažlickým juniorům a ti se tak zaslouženě radovali z vítězství. Hattrickem se blýskli Zdeněk Chum a Jakub Kulhánek. Jednou skórovali Martin Anderle a Ondřej Stach, pro kterého to byl premiérový gól v soutěži.

FbC Domažlice: Martin Murín – Jakub Hrabík, Ondřej Stach, Dušan Boroš, Zdeněk Chum, Zdeněk Opálka, Martin Anderle, Adam Honka, Vojtěch Kalčík a Jakub Kulhánek. Trenér: Dalibor Kubů.

Další mistrovský dvojzápas absolvují domažličtí junioři 12. prosince, kdy se na domácí palubovce domažlické sportovní haly utkají s Českou Lípou a Vulcanem Cheb.