Zatímco v prvním zápase rozstříleli domácí Cheb vysoko 11:4, ve druhém duelu podlehli 6:8 odvěkému rivalovi z Plzně.

Cheb - FbC Domažlice
4:11 (1:4, 1:1, 2:6)

V domažlické brance si úspěšně odbyl premiéru Luboš Vaněk. Hned v první třetině kromě jedenácti střel domácích čelil v páté minutě trestnému nájezdu, který chytil. Domažličtí junioři se ujali vedení ve 4. minutě, kdy v rozmezí 7 vteřin skórovali Jakub Kulhánek a Zdeněk Opálka. Domácí snížili v osmé minutě, ale svěřenci Dalibora Kubů přidali další dva góly po trefách Jakuba Kulhánka a Jiřího Foista, pro kterého to byl premiérový gól v soutěži. Ve druhé patnáctiminutovce padlo na každé straně po jednom gólu, když za domažlický tým zaznamenal branku Dušan Boroš.
Závěrečná třetina byla bohatá na góly, když jich padlo celkem osm, z toho šest do domácí sítě. Hattrick dokončili jak Kulhánek, tak i Opálka. Dvakrát se trefil Jakub Hrabík, zbylou branku pak přidal Adam Honka.

FbC Domažlice – Plzeň
6:8 (3:4, 0:1, 3:3)

Úvodní třetina nabídla divokou přestřelku, kterou nakonec vyhráli Plzeňané 4:3. Domažličtí junioři třikrát dotahovali, na 1:1 srovnával Zdeněk Opálka, na 2:2 Zdeněk Chum a na 3:3 Jiří Foist. Ve druhé patnáctiminutovce padl jediný gól, a to do domažlické sítě. Na začátku závěrečného dějství plzeňští florbalisté odskočili na rozdíl čtyř branek a náskok si po zbytek střetnutí pohlídali i přes mohutný nápor domažlických juniorů. Hattrick zaznamenal Jakub Hrabík, ale pečetil tak pouze na konečných 6:8. „Zápasu by slušela minimálně remíza. Kluci bojovali, v některých chvílích tým Plzně přehrávali, bohužel neproměnili několik vyložených šancí. Výborně zachytal brankář Luboš Vaněk,“ ohlédl se za zápasem s Plzní trenér domažlických juniorů Dalibor Kubů.
Sestava FbC Domažlice: Luboš Vaněk – Jakub Hrabík, Dušan Boroš, Václav Vondrovic, Ondřej Stach, Zdeněk Chum, Zdeněk Opálka, Jiří Foist, Adam Honka a Jakub Kulhánek. Trenér: Dalibor Kubů.

Další mistrovské utkání čeká mladé domažlické florbalisty už za týden, v sobotu 28. listopadu, v Karlových Varech. Zde absolvují dvě západočeská derby, když změří síly s domácími Hurikány a Plzní.