FbC Domažlice – Slávie Ústí
1:2 (0:1, 0:1, 1:0)

Od úvodního hvizdu měli Domažličané více ze hry, ale doplatili na neproměňování šancí. Naopak soupeř v prvních dvou třetinách jednou skóroval a ujal se vedení 2:0. V závěrečné patnáctiminutovce snížil Zdeněk Chum na 1:2, ale přes veškerou snahu se domácím nepodařilo vyrovnat. V závěru zápasu uviděl ČK2 Jakub Kulhánek za předčasné opuštění trestné lavice a chyběl tak Domažličanům ve druhém duelu proti Victorii.

Victoria Ústí – FbC Domažlice
7:5 (3:0, 3:4, 2:1)

Než se domažličtí junioři rozkoukali, prohrávali 0:1. Světelná tabule ukazovala čas 0:49 minuty. V dalších třech minutách hráči Victorie přidali další dvě branky a vedli 3:0.

Do druhé třetiny vstoupili svěřenci Dalibora Kubů jako vyměnění a po trefách Jakuba Hrabíka, Martina Andrleho, Vojtěcha Kalčíka a opět Martina Andrleho otočili na 3:4. Navíc na začátku závěrečné patnáctiminutovky skóroval Zdeněk Opálka – 3:5.

To však bylo ze strany Domažličanů vše. Naopak soupeř vsítil čtyři góly a radoval se ze zisku tří bodů.

„Dnes jsem hodně zklamaný, oba soupeři byli totiž hratelní. Na našich hráčích se projevilo tréninkové manko, když jsme o prázdninách vůbec netrénovali. Navíc jsme byli hodně vylučovaní,“ neskrýval zklamání z dvojí porážky trenér juniorů FbC Domažlice Dalibor Kubů.

Sestava FbC Domažlice: Rudolf Kortus – Jakub Hrabík, Václav Vondrovic, Zdeněk Opálka, Jakub Kulhánek, Martin Altmann, Vojtěch Kalčík, Zdeněk Chum, Ondřej Suchý, Martin Andrle a Ondřej Stach. Trenér: Dalibor Kubů.