U19, nadregionální liga, 1. kolo: BK Medvědi Tábor – BK Jiskra Domažlice 65:70 (10:9, 28:36, 43:54).

V nekompletní sestavě vyrazili basketbaloví junioři Domažlic do Tábora. Od začátku se hrálo vyrovnaně, ale ztráty a nepřesnosti se kupily na obou stranách. Od druhé čtvrtiny hostující tým převzal otěže zápasu, zpřesnil hru a hráči začali proměňovat střely ze střední a dlouhé vzdálenosti. Vypracovali si tak až 15bodový náskok. Komplikace nastala v poslední čtvrtině, kdy Táborští přitvrdili obranu a začali ukrajovat z náskoku hostí. K tomu přispěla i nedisciplinovanost některých hráčů hostí. Přesto v dramatickém závěru Domažličtí dovedli zápas do vítězného konce a radovali se z vítězství 70:65.

U15, žákovská liga, 1. kolo: BK Klatovy vs. BK Jiskra Domažlice 57:46 (11:3, 20:20, 40:34).

BK Jiskra Domažlice vs. BK Beroun 64:70 (19:21, 35:35, 46:54).

Ve vyrovnaném utkání Domažlice U15 podlehly kvůli malé úspěšnosti střelby. Mladíci však plnili pokyny, využívali nacvičené signálya v obraně také nepropadli.

U13: BK Lokomotiva Plzeň vs. BK Jiskra Domažlice 19:110 (6:36, 8:61, 14:85).

První zápas sezony, každý z hráčů dal koš a všichni se zapojili do hry. Nejvíce Simon Unverdorben 41 bodů, Dominik Tuška 27, Šimon Pinkr 8, Lukáš Blacký a Sam Kraus po 7. Na zápas domažlická třináctka odjela v jedenácti hráčích.

BK Jiskra Domažlice vs. BK Loko Plzeň 93:9 (20:6, 39:9, 67:9)

V druhém zápase s Loko Plzeň opět Domažlice zvítězily. V druhé polovině utkání domácí zlepšili obranu a boj o míč a soupeř Jiskře nedal v druhé polovině žádný bod. Nejmladší člen týmu Dominik Hána (10) udělal 6 bodů.

BK Jiskra Domažlice vs. BK Přeštice 93:52 (29:10, 40:22, 73:32).