Jako první vyrazili do bojů o medaile dorostenci Adam Leroch a Jakub Kabourek do Teplic. Adam se pral velice dobře. V prvním zápase suverénně zvítězil, ve druhém ale prohrál a byl z dalších bojů o titul vyřazen. Jakub Kabourek patřil na posledních celorepublikových turnajích vždy mezi tři nejlepší a tak se čekal útok na zlato nebo stříbro. Po Jakubově vítězství v prvním zápase to vypadalo, že to půjde, jenže po prohře v semifinále se ocitl v opravách, kde podlehl v boji o třetí příčku, a nakonec z toho bylo páté místo. Vinu na prohrách se soupeři, které jindy dokáže porazit, nese zřejmě psychika a stres z nejdůležitějšího turnaje roku. Být pátým nejlepším dorosteneckým judistou je však i tak pěkné.
V této věkové kategorii měla startovat i Dominika Hálková, která vyhrála poslední celorepublikový turnaj a měla našlápnuto na stupně vítězů. Bohužel se zranila a na ´republiku´ neodcestovala.

Pro starší žactvo byl vrcholem letošní sezony přebor republiky v Chomutově. Dobrými výsledky v průběhu sezony se na něj z domažlického klubu nominovali Kamila Forstová, Adéla Kabourková, Štěpka Krutinová a Miroslav Skála. Konkurence byla veliká, do Chomutova se sjela závodnická elita staršího žactva. Děvčata i Mirek jeden po druhém po nevydařeném zápase z postupového pavouka vypadli. Ambice na zisk minimálně dvou medailí tak zůstaly nenaplněny.

Poslední nadějí domažlického juda byl přebor republiky mladšího žactva v Ostravě. Na tuto soutěž se výbornými výkony na postupových turnajích nominovali Tereza Forstová a Jan März. Jako první nastoupil na tatami März. Proti favorizovanému závodníkovi předvedl výborný výkon, ale když před uplynutím časového limitu zaútočil, soupeř jej nachytal, Honza přistál na zádech a z dalších bojů byl vyřazen.
Forstová na svůj první zápas čekala až do druhé hodiny odpoledne a nervozita stoupala. V prvním zápase zvítězila před uplynutím časového limitu na ippon a to ji nabudilo do dalších bojů. Neporažena postoupila až do čtvrtfinále, kde ale zbytečnou chybou prohrála. Finále o zlato se tedy nekonalo, ale v bojích o bronzovou medaili už Tereza nenechala nic náhodě. Celý zápas si udržovala vedení a nakonec před časovým limitem soupeřku udržela v předepsaném držení a radovala se z bronzové medaile.