Zlaté medaile vybojovali Štěpánka Krutinová a Miroslav Skála. Krutinová bojovala výborně, dvakrát zvítězila vždy před časovým limitem hodem své soupeřky na záda. Skála využil své obratnosti a svého o deset kilogramů těžšího soupeře také dvakrát porazil.

Stříbro vybojovali Tereza Forstová, Adéla Kabourková, Ben Hardy a Karel Šperl. Forstová dvakrát zvítězila a prohrála jen v jednom zápase, kdy po nerozhodném boji výrokem rozhodčího zvítězila těsně 1:0 domácí benešovská závodnice. Kabourková jednu soupeřku porazila technikou držení, kdy ji blokovala po dobu předepsaných 25 vteřin na zádech, ale následně prohrála a na bedně byla druhá. Hardy prohrál první zápas, ale do dalších se pustil s větší aktivitou. Také porazil dva soupeře a celkově obsadil druhé místo. Šperl vyhrál cestou do finále tři zápasy, až ten poslední o zlato prohrál s výborným soupeřem z USK Praha. Nutno dodat, že vítěz je nositelem zeleného pásku, což v kategorii mladšího žactva značí jednoho z nejlepších judistů z celé ČR.

Bronzové medaile získali Jan März a Jakub Tykal. Prvně jmenovaný podlehl prvnímu soupeři, ale následně dvakrát vyhrál a získal v opravách nejvyšší možné třetí místo. Tykal postoupil do bojů o medaile ze skupiny vcelku snadno, prohra v semifinále ho ale odsunula na třetí místo.
Čtvrtí skončili Karel Petráš a Renata Routová, která nepozorností rozhodčího přišla o jedno vítězství, jelikož jasnou techniku nohou vyhodnotil jako strh a nedal ipon. Petráš prohrál ve své skupině a z dalších bojů vypadl.

S dopravou na turnaj pomohl Petr März. Nyní judisté zamíří do Strakonic. ⋌(pfo)