Mayer absolvoval nedělní Cenu Chodska na koni Grandor, s nímž závod kategorie ST vyhrál, když dvanáct překážek vysokých 140 cm včetně trojskoku a dvojskoků zdolal nejlépe ze všech dvaceti startujících. Druhá dokončila parkur Michala Roubalová na koni Cortéz z Jezdeckého klubu Slavie VŠ Plzeň, třetí byl Petr Dohnal s Camelotem HG.

Bezchybná jízda a nejlepší čas znamenaly prvenství Luďka Smahy na koni Eros 4 v kategorii S, v níž startovalo dvatřicet koní. Smaha ze Sportovní stáje Smaha Dýšina se zároveň stal také vítězem Oblastního mistrovství seniorů v kategorii S, při níž pořadatelé z TJ Start Domažlice rozestavěli na kolbišti jedenáct 130 cm vysokých překážek. Vítězem dvouhvězdičkové kategorie L se stal Vladimír Janča na koni Sacipont JV. Tentýž jezdec z Pegasu Děpoltovice se stejným koněm vyhráli i sobotní Memoriál MVDr. Jiřího Rojta.

Nejsilněji obsazenou kategorií víkendových závodů byla kategorie ZL, do níž se zapsalo 81 startujících. Parkur s devíti překážkami o výšce 110 cm zvládla nejlépe Klára Vítovcová na koni Adventure z Jezdeckého klubu Jiřičná. Druhý dojel Martin Štorkán s Ninou 2 z Pegasu Děpoltovice a třetí skončila Anna Těšínská s Fandou 1 z Jezdecké stáje Zhoř. Vítězkou kategorie Z, v níž na 61 startujících čekalo devět překážek o výšce 100 cm, se nakonec stala Kristýna Zajícová s koněm Grim 2 ze Sportovní stáje Vlk.

V Domažlicích byly k vidění kvalitně obsazené a divácky hojně navštívené jezdecké závody. To potvrdil i předseda TJ Start Domažlice Oldřich Königsmark. „Sešla se tu skvělá konkurence, už dlouho jsme tu takovou neměli. O kvalitě svědčí i to, že náročným dvouhvězdičkovým závodem kategorie L prošla třetina startujících. Kvalitní výkony byly k vidění samozřejmě i v nedělní Ceně Chodska, vždyť kategorie ST se nikde v okolí nejezdí, jen v Plzni.“ Pořadatelům, kteří v areálu pod Vavřincem opět zajistili skvělý servis vyšlo i počasí, které o víkendu zvalo k návštěvě, přitom terén kolbiště zůstal po oba dva dny vlhký po předchozích deštích, neprášilo se, a tak se nemuselo kropit.