Závodilo se ve třech kategoriích, které byly rozděleny do několika disciplín.

Jako první se představili závodníci na koloběžkách, kteří předváděli fantastické triky. Vrcholem této kategorie byla disciplína Best trick, ve které předvedl doslova husarský kousek Thomas Searles z Klatov, když dokázal skočit backflip.

Oceněno ale bylo všech deset závodníků.

Druhou kategorii tvořili závodníci na inline bruslích.

V ní se představili, stejně jako v loňském premiérovém ročníku, i zástupci nejužší evropské špičky a nebylo překvapením, že také stejně jako vloni závod vyhrál mistr Evropy Martin Krejčíř.

Třetí kategorii tvořily tři disciplíny určené závodníkům na skateboardech. Ti změřili své síly v disciplínách Best trick, Highest ollie a Deathrun.

Největší radost udělal fanouškům domácí kdyňský závodník Filip Sauer, který vybojoval prvenství v druhé zmíněné disciplíně.

„Celým dnem provázeli závodníky i početný zástup přihlížejících fanoušků svou hudbou DJ’s Pelish a Lucky Luke. Jako zlatý hřeb večera jsme připravili koncert skupin Nondescript a Stix, který si všichni užili i přesto, že během něj celkem vydatně zapršelo,“ konstatoval jeden z trojice hlavních organizátorů akce Jakub Íha.

Spolu s ním se pořadatelských povinností zhostili i jeho kamarádi Lukáš a Vojta a všichni tři se shodli i na celkovém zhodnocení:

„Za pořadatelský tým bychom rádi všem závodníkům, divákům, sponzorům a v neposlední řadě těm co se s námi na organizaci celé akce podíleli poděkovali za skvělou práci a samozřejmě už se všichni těšíme na setkání při dalším ročníku.“