VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Jedno zlato do Svržna, dvě stříbra do Hostouně

Horšovský Týn – V krásném areálu Parkur Pavla Zahoře na okraji Horšovského Týna se uskutečnily národní Jarní skokové závody v parkurovém jezdectví.

18.5.2018
SDÍLEJ:

Jarní skokové závody v Horšovském Týně.Foto: Deník / Robert Babor

Soutěžilo se v pěti disciplinách a celkem se v nich představilo 35 jezdců a jezdkyň na 56 koních. Nejúspěšnější byla Klára Balounová z Vrbice u Stříbra na koni Appares Van Horn se dvěmi výhrami, po jednom vítězství si vyskákali Michaela Pichová ze Svržna, Daniel Pospěch z Pernarce a Lucia Mika z JK Tachov.

Domácí Jan Zahoř absolvoval jako jeden ze tří jezdců všechny disciplíny a jako jediný vystřídal pět koní.

ZM 90 cm (18 jezdců):
1 10 Michaela Pichová (J0VQ6) CORLANDIA Z (KJ0TW0) JK K+ K Agro chov koní Svržno
2 14 Radim Echtner (J0KW6) NOGARA (KJ0ETM) Jezdecká stáj Zhoř, z.s.
3 57 Vít Rédl (D0154) IVICARA (KJ0UNC) Jezdecký klub chovu koní Bernartice
4 4 Daniel Pospěch (K0251) ROYAL HORLA Z (KJ0VO3) Sportovní stáj Koně Pernarec z.s.
5 15 Stanislav Daněk (D0295) NOGAR (KJ0J78) Jezdecká stáj Zhoř, z.s.
6 58 Jaroslav Kůst (D0144) GIO GRINO MARIENSERVIS (KJ0V9M) Jezdecká společnost Domažlice
7 13 Kateřina Hanušová (A0314) GIA ACORADA (KJ0VTV) JS Ohrazenice
8 3 Barbora Šmídková (D1974) LANESA (KJ0K7Q) Jezdecký klub Bušovice, z.s.
9 6 Kristýna Nedvědová (J0WVJ) EDD (KJ0DQ6) Jezdecká společnost Dvůr Krutěnice, z.s.
9 2 Michaela Touchová (J0STP) GANDALF 1 (KJ0GTL) Sportovní stáj Krčmář
11 12 Roman Otradovec (D0246) SOFIE 4 (KJ0SJU) Jezdecký klub Otradovec
12 5 Žaneta Dlouhá (D1792) GERA 3 (KJ0E8Y) Jezdecký klub Kladruby
13 1 Marie Mašková (D1689) FUGAZI DU ROUET (KJ0KXP) Sportovní stáj Krčmář
14 7 Lenka Valtrová (D1160) VELVETT (KJ0T89) Ing.Petr Dajbych
15 18 Ondřej Nágr (D0257) ANTHONY 3 (KJ0V6W) Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s.
16 11 Adéla Císařová (B2270) QUICK SILVER L (KJ0S7J) JK Svobodných pánů a paní ze šumavských plání
17 16 Ondřej Nágr (D0257) DIARANO HB Z (KJ0V6V) Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s.
18 8 Jan Zahoř (D1638) GUILANDO P (KJ0V5Z) Pavel Zahoř

Z 100 cm (25):
1 22 Klára Balounová (J0QSX) APPARES VAN HORNE (KJ0M2N) Jezdecký klub Vrbice u Stříbra, z.s.
2 59 Jan Tříska (D0185) 818001892 (KJ0VFE) Jezdecký spolek Luhov
3 1 Marie Mašková (D1689) FUGAZI DU ROUET (KJ0KXP) Sportovní stáj Krčmář
4 27 Oldřich Otradovec (D1057) SALOME 90 (KJ0SJV) Jezdecký klub Otradovec
5 23 Martin Ježek (D1785) JASMINE 1 (KJ0S0G) Jezdecký klub Vrbice u Stříbra, z.s.
6 19 Susanne Leuchter (D1030) TAMARA SL (KJ0V7M) JK chovu sportovních koní Leuchter
7 28 Aleš Krysl (J0T5W) SOSEFA (KJ0J91) Sportovní stáj Koně Pernarec z.s.
8 7 Lenka Valtrová (D1160) VELVETT (KJ0T89) Ing.Petr Dajbych
9 25 Jan Zahoř (D1638) CRAZY SILVER ARROW (KJ0LWA) Pavel Zahoř
10 15 Stanislav Daněk (D0295) NOGAR (KJ0J78) Jezdecká stáj Zhoř, z.s.
11 4 Daniel Pospěch (K0251) ROYAL HORLA Z (KJ0VO3) Sportovní stáj Koně Pernarec z.s.
12 57 Vít Rédl (D0154) IVICARA (KJ0UNC) Jezdecký klub chovu koní Bernartice
13 10 Michaela Pichová (J0VQ6) CORLANDIA Z (KJ0TW0) JK K+ K Agro chov koní Svržno
14 20 Daniel Pospěch (K0251) DIASINI HB Z (KJ0VNL) Sportovní stáj Koně Pernarec z.s.
15 18 Ondřej Nágr (D0257) ANTHONY 3 (KJ0V6W) Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s.
16 21 Eliška Poskočilová (D1714) OKI DOKI (KJ0I07) Jezdecká společnost Dvůr Krutěnice, z.s.
17 35 Ondřej Nágr (D0257) NARENGO VAN PRINSEVELD (KJ0SA4) Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s.
18 8 Jan Zahoř (D1638) GUILANDO P (KJ0V5Z) Pavel Zahoř
19 24 Lenka Valtrová (D1160) TAQUIN DE MAZIERE (KJ0IFN) Ing.Petr Dajbych
20 2 Michaela Touchová (J0STP) GANDALF 1 (KJ0GTL) Sportovní stáj Krčmář
21 16 Ondřej Nágr (D0257) DIARANO HB Z (KJ0V6V) Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s.
22 11 Adéla Císařová (B2270) QUICK SILVER L (KJ0S7J) JK Svobodných pánů a paní ze šumavských plání
23 6 Kristýna Nedvědová (J0WVJ) EDD (KJ0DQ6) Jezdecká společnost Dvůr Krutěnice, z.s.
24 12 Roman Otradovec (D0246) SOFIE 4 (KJ0SJU) Jezdecký klub Otradovec
25 3 Barbora Šmídková (D1974) LANESA (KJ0K7Q) Jezdecký klub Bušovice, z.s.

Dvoufázová ZL 100/110 cm (16):
1 29 Daniel Pospěch (K0251) ARTIST-L NOVA EQUI (KJ0H3T) Sportovní stáj Koně Pernarec z.s.
2 42 Karolína Milová (D1936) ALYDAME (KJ0I0G) Sportovní jezdecký klub Hostouň
3 32 Roman Otradovec (D0246) AMARO-M (KJ0K84) Jezdecký klub Otradovec
4 21 Eliška Poskočilová (D1714) OKI DOKI (KJ0I07) Jezdecká společnost Dvůr Krutěnice, z.s.
5 59 Jan Tříska (D0185) 818001892 (KJ0VFE) Jezdecký spolek Luhov
6 25 Jan Zahoř (D1638) CRAZY SILVER ARROW (KJ0LWA) Pavel Zahoř
7 20 Daniel Pospěch (K0251) DIASINI HB Z (KJ0VNL) Sportovní stáj Koně Pernarec z.s.
8 30 Jan Zahoř (D1638) CONTIFELLO P. (KJ0SDD) Pavel Zahoř
9 23 Martin Ježek (D1785) JASMINE 1 (KJ0S0G) Jezdecký klub Vrbice u Stříbra, z.s.
10 35 Ondřej Nágr (D0257) NARENGO VAN PRINSEVELD (KJ0SA4) Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s.
11 31 Adéla Císařová (B2270) SABELLA (KJ0KVJ) JK Svobodných pánů a paní ze šumavských plání
12 26 Josef Tureček (D0433) IBIŠEK 3 (KJ0VOR) TJ Horšov z.s.
13 33 Oldřich Otradovec (D1057) SOHO DES HAIES (KJ0LIH) Jezdecký klub Otradovec
14 24 Lenka Valtrová (D1160) TAQUIN DE MAZIERE (KJ0IFN) Ing.Petr Dajbych
15 27 Oldřich Otradovec (D1057) SALOME 90 (KJ0SJV) Jezdecký klub Otradovec
- 34 Jiří Mayer (A0043) JOSIE (KJ0U5H) JS Ohrazenice

ZL 110 cm (23):
1 22 Klára Balounová (J0QSX) APPARES VAN HORNE (KJ0M2N) Jezdecký klub Vrbice u Stříbra, z.s.
2 54 Lucia Mika (D1871) NIOBARA 1 (KJ0GX0) Jezdecký klub Tachov
3 38 Daniel Krčmář (D0935) REBEL MISI (KJ0J7I) Sportovní stáj Krčmář
4 43 Karolína Milová (D1936) CALETA (KJ0T74) Sportovní jezdecký klub Hostouň
5 53 Kristýna Hofmeisterová (D1852) ZIANTUS M (KJ0ID8) Jezdecký klub Tachov
6 50 Kristina Krügerová (D1687) CAMELOT HG (KJ0DID) Jezdecký klub Camelot, z.s.
7 36 Karel Štajdl (D0569) COSMOS 1 (KJ0L7H) TJ Radbuza Horšovský Týn, z.s.
8 31 Adéla Císařová (B2270) SABELLA (KJ0KVJ) JK Svobodných pánů a paní ze šumavských plání
9 44 Adéla Císařová (B2270) BALOO THE BEAR (KJ0LSC) JK Svobodných pánů a paní ze šumavských plání
10 32 Roman Otradovec (D0246) AMARO-M (KJ0K84) Jezdecký klub Otradovec
11 48 Kateřina Hanušová (A0314) BALCAMOR (KJ0TMF) JS Ohrazenice
12 37 Daniel Pospěch (K0251) QUENTINA-H (KJ0LPV) Sportovní stáj Koně Pernarec z.s.
13 40 Jan Zahoř (D1638) QUAID P. (KJ0N02) Pavel Zahoř
14 51 Pavla Tolarová (D0855) CONCETTA (KJ0MB8) Jezdecká společnost Podhradí Vlčtejn
15 46 Petr Kadlec (D0714) INDOCTRA-M (KJ0LLF) Stáj Macán Chudenice o.s.
16 49 Kristina Krügerová (D1687) ORION HG (KJ0JKK) Jezdecký klub Camelot, z.s.
17 39 Jan Zahoř (D1638) DROSSLAND P. (KJ0SDC) Pavel Zahoř
18 47 Kateřina Hanušová (A0314) OLYMPIE 1 (KJ0H8G) JS Ohrazenice
19 45 Ondřej Macán (D0713) COLANDA-M (KJ0J53) Stáj Macán Chudenice o.s.
20 42 Karolína Milová (D1936) ALYDAME (KJ0I0G) Sportovní jezdecký klub Hostouň
21 34 Jiří Mayer (A0043) JOSIE (KJ0U5H) JS Ohrazenice
22 28 Aleš Krysl (J0T5W) SOSEFA (KJ0J91) Sportovní stáj Koně Pernarec z.s.
23 30 Jan Zahoř (D1638) CONTIFELLO P. (KJ0SDD) Pavel Zahoř

L 115 cm (18):
1 54 Lucia Mika (D1871) NIOBARA 1 (KJ0GX0) Jezdecký klub Tachov
2 43 Karolína Milová (D1936) CALETA (KJ0T74) Sportovní jezdecký klub Hostouň
3 45 Ondřej Macán (D0713) COLANDA-M (KJ0J53) Stáj Macán Chudenice o.s.
4 52 Kristýna Hofmeisterová (D1852) APOLLO 7 (KJ0J7C) Jezdecký klub Tachov
5 44 Adéla Císařová (B2270) BALOO THE BEAR (KJ0LSC) JK Svobodných pánů a paní ze šumavských plání
6 50 Kristina Krügerová (D1687) CAMELOT HG (KJ0DID) Jezdecký klub Camelot, z.s.
7 49 Kristina Krügerová (D1687) ORION HG (KJ0JKK) Jezdecký klub Camelot, z.s.
8 38 Daniel Krčmář (D0935) REBEL MISI (KJ0J7I) Sportovní stáj Krčmář
9 37 Daniel Pospěch (K0251) QUENTINA-H (KJ0LPV) Sportovní stáj Koně Pernarec z.s.
10 48 Kateřina Hanušová (A0314) BALCAMOR (KJ0TMF) JS Ohrazenice
11 36 Karel Štajdl (D0569) COSMOS 1 (KJ0L7H) TJ Radbuza Horšovský Týn, z.s.
12 56 Pavla Tolarová (D0855) ALDINO (KJ0HNK) Jezdecká společnost Podhradí Vlčtejn
13 29 Daniel Pospěch (K0251) ARTIST-L NOVA EQUI (KJ0H3T) Sportovní stáj Koně Pernarec z.s.
14 40 Jan Zahoř (D1638) QUAID P. (KJ0N02) Pavel Zahoř
15 39 Jan Zahoř (D1638) DROSSLAND P. (KJ0SDC) Pavel Zahoř
16 55 Jiří Mayer (A0043) MARLEEN (KJ0KV9) JS Ohrazenice
17 46 Petr Kadlec (D0714) INDOCTRA-M (KJ0LLF) Stáj Macán Chudenice o.s.
- 51 Pavla Tolarová (D0855) CONCETTA (KJ0MB8) Jezdecká společnost Podhradí Vlčtejn

Autor: Robert Babor

18.5.2018 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Výroba - Výroba Montážní dělník 12 200 Kč Montážní dělníci ostatních výrobků. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12200 kč, mzda max. 19051 kč. Volných pracovních míst: 4. Poznámka: Agenturní zprostředkování - Niehoff Nábytek k.s., Pomocná síla ve výrobě, fyzická zdatnost podmínkou (namáhavá práce), ŘP - sk. B (výhodou), odolnost vůči stresu, manuální zručnost, schopnost samostatné práce, spolehlivost, praxe je výhodou., E-mailový nebo telefonický (Po-Pá 10-14.00 hod.) kontakt.. Pracoviště: K&v working group s.r.o.- ag. zpr. niehoff nábytek k.s., 345 21 Meclov. Informace: Ladislav Žeidlík, +420 776 198 263. Zdravotnictví - Zdravotnictví Ostatní odborní pracovníci ve 23 000 Kč Odborní pracovníci v oblasti oční optiky Optik/optička. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 23000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Požadujeme: nutné vzdělání v oboru, praxe výhodou, ŘP sk. B., Nabízíme: služební vůz, benefitní program (odměny, bonusy), celoživotní úrazové pojištění, práce v profesionální rodinné optice., E-mailový nebo telefonický (9:00 - 17:00 hod.) kontakt.. Pracoviště: Dr. optik cz s.r.o. - provozovna domažlice, náměstí Míru, č.p. 45, 344 01 Domažlice 1. Informace: Martin Vohralík, +420 777 338 638. Výroba - Výroba Pomocní dělníci ve výrobě 12 200 Kč Pomocní dělníci ve výrobě Pomocní dělníci ve výrobě. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12200 kč. Volných pracovních míst: 6. Poznámka: Pasivní Čeština. § 92 , Jednaní po tel. domluvě.. Pracoviště: Luck ever inwest s.r.o - klenčí pod čerchovem, 345 34 Klenčí pod Čerchovem. Informace: Vasyl Ilkov, +420 776 278 514. Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič nákladního automobilu 27 000 Kč Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) Řidič kamionu MKD. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 27000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Požadavky:řidičské oprávnění C, Jedná se pouze o denní směny; každý večer návrat domů., Telefonický (po - pá 8,00 - 15,00 hod.) nebo e-mailový kontakt.. Pracoviště: Lander cz, s.r.o., Petrovická, č.p. 283, 344 01 Domažlice 1. Informace: SUVAD IKANOVIĆ,, +420 608 900 487.

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto

Horšovský Týn se utká s Klenčím o první místo

Šimon Falta (u míče)
9

Stopka za vyloučení platí. Olomoucký záložník Falta si nezahraje proti Zlínu

Vyrovnaná třetí třída nabídne souboj druhého se čtvrtým

Domažlicko – Díky poslednímu kolu třetí okresní třídy, ve kterém zaváhali dosavadní lídři v podobě Pocinovic a Všerub, se tato soutěž velmi zajímavě bodově srovnala.

Kapitán Karviné Marek Janečka: Baník? Kvalita. Ale na zadek se z něj neposadím

Karviná – Velmi těžká mise čeká dnes od 17 hodin na fotbalisty MFK Karviná, kteří míří do moravskoslezské metropole k regionálnímu derby s Baníkem.

FOTO: Viktoria si veze z Ďolíčku bod

Plzeň, Praha - Fotbalisté Viktorie Plzeň remizovali ve 12. kole FORTUNA:LIGY v Praze s Bohemians 1905 2:2. Děkovat mohou především skvělému brankáři Aleši Hruškovi, který zneškodnil několik vyložených šancí soupeře.

Hokejisté Škody vezou z Třince tři body

Třinec, Plzeň – Indiáni porazili třinecké Oceláře na jejich ledě 3:2. Vítěznou branku Západočechů vstřelil v 50. minutě Ondřej Kratěna.

DALŠÍ ČLÁNKY Z RUBRIKY

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT