Šeller skončil svoji pouť závodem, stejně jako ve Finsku, ve čtvrtfinále. Ale tentokrát měl nehoráznou smůlu, protože ho v zatáčce podrazil soupeř a lyžař, jenž pochází z Chodova u Domažlic, tak kvůli pádu ztratil šanci na boj o postup do semifinále. Ve výsledkové listině mu patřilo 24. místo.

Těsně před ním se seřadili další Češi – Novák (20.), Černý (21.) a Pechoušek (23.).

V nedělním sprintu dvojic pak přidal Šeller osmé místo s Tomášem Kalivodou.

Plzeňští fotbalisté i s jakubem Brabcem (zcela vlevo) smutně sledují míč, který skončil v jejich síti. Včerejší zápas 13. kola FORTUNA:LIGY prohráli na Slovácku 0:4. Pozítří hostí doma Slavii.
Kapitán Viktorie: Věřili jsme, že už to bude lepší

„S výkonem jsme spokojení nejen ve finále, ale hlavně v semifinále, které bylo velmi rychlé, protože ostatní týmy chtěly postoupit na čas. Podařilo se nám je udržet a díky tomu jsme postoupili do finále. Tam to mohlo být mírně lepší, ale dvakrát jsme ztratili trochu času na předávce,“ uvedl Šeller v tiskové zprávě svazu.

V Drážďanech se závody Světového poháru konaly už počtvrté, pořadatelé opět vybudovali v bezprostřední blízkosti centra města na břehu Labe.

V průběžném pořadí Světového poháru tak Šellerovi patří 56. příčka se šestnácti body.