Hráči Dynama Horšovský Týn na domácí palubovce přivítali tabulkového souseda, Jiskru Domažlice. Ve vypjatém okresním derby se hrálo o pořadí v tabulce a domácí nenechali nic náhodě.

V prvním utkání měli horšovskotýnští volejbalisté pomalejší nástup a první poločas prohráli 24:26. Zbylé tři sety už si pohlídala a po vyrovnané hře je vyhrála v poměrech 25:20, 25:23 a 25:22.

Druhé utkání už bylo jasně v režii domácího celku, který hned první set vyhrál s vysokým rozdílem 25:18. Na druhý set měli zálusk Domažličtí, kteří bojovali o každý bod. Nakonec se štěstí přiklonilo na stranu Dynama (26:24). Třetí výměna opět vyzněla lépe pro horšovskotýnské hráče a výhra 3:0 byla na světě.

Po devíti dvoukolech se Dynamo Horšovský Týn posunulo ze šesté na čtvrtou příčku. Muži domažlické Jiskry spadli z pátého na průběžné šesté místo.
Horšovský Týn se v dalším kole opět ukáže na domácí palubovce, když už tuto sobotu přivítá mužstvo Bílé Hory. Ta je tabulkově pátá a má o bod méně.

Dynamo tak bude chtít zopakovat dobrou hru z předešlého kola a získat cenné body. Utkání začínají v 9.00 a v 11.30 hodin. Domažličtí se pokusí dohnat bodovou ztrátu na půdě předposledního Spáleného Poříčí.

Ženské družstvo Jiskry Domažlice bude hrát až v neděli 17. ledna, kdy zajíždí na půdu šestého Tachova, kde budou též bojovat o umístění v tabulce. Pokud totiž Tachovanky vyhrají, vymění si s ženami Jiskry pozice.