Loko Plzeň C - BK Karpem Holýšov
82:65 (21:8, 14:26, 22:17, 25:14)

Vstup do zápasu se holýšovskému celku vůbec nepovedl. Od úvodního rozskoku se prosazovali spíše Plzeňští a hostům z Holýšova se podařilo vstřelit první koš až v 5. minutě. „V první čtvrtině se z našeho celku dokázal prosadit pouze Petr Přikryl. Hlavně zásluhou naší střelecké nemohoucnosti byl na konci čtvrtiny stav 21:8,“ popsal hru Martin Zobl.

Do druhé čtvrtiny Holýšovští šli s cílem zlepšit hru v útočné fázi, zejména zrychlit pohyb míče mezi hráči. „To se nám dařilo a dokázali jsme se tak vrátit do zápasu. Stav v poločase byl vyrovnaný, 35:34,“ dodal Zobl.

Úvod třetí čtvrtiny pokračoval v podobném rytmu jako konec prvního poločasu. V jejím průběhu ale Plzeň zagresivnila obranu, z čehož pramenily rychlé útoky, které se Holýšovu nedařilo ubránit. Skóre po třech čtvrtinách se tedy zastavilo na 51:57.

„V poslední čtvrtině se opět projevila naše bolest z úvodu utkání. Nedařilo se nám vstřelit koš i ze zcela vyložených pozic, kdežto soupeř nadále navyšoval své skóre,“ řekl k posledním minutám Zobl s tím, že na konci utkání se soupeř radoval z vítězství v poměru 82:65.

Sestava a body: Přikryl 20, Návara P. 13, Honer 10, Hanzlík 7, Štván 6, Zobl 5, Straka O.4, Koc, Majer.