Slavoj Plzeň - BK Karpem Holýšov
106:55 (24:13, 27:12, 19:11, 36:19)

„K zápasu jsme odjížděli bez pěti hráčů, z nichž tři jsou pravidelně v základní sestavě každého utkání. I přes tuto skutečnost jsme chtěli s domácím týmem odehrát dobré utkání,“ prozradil k sestavě jeden z hráčů Martin Zobl a pokračoval: „V úvodní čtvrtině se nám to i vcelku dařilo. Po první čtvrtině byl stav 24:13. Ve druhé čtvrtině jsme ale už se soupeřem začali ztrácet krok a rozdíl ve skóre začal velmi rychle narůstat. Tuto čtvrtinu jsme konkrétně prohráli o 15 bodů, v poločase byl stav 51:25.“

Do třetí čtvrtiny Holýšovští vstoupili se změněným obranným systémem. Z osobní obrany přešli do zónové, protože do té doby dostávali většinu košů přímo z pod koše nebo ze střední vzdálenosti.

Dalo by se říci, že tato změna měla i svůj úspěch. Soupeř už se tak snadno neprosazoval, jako tomu bylo v úvodních dvou čtvrtinách. „Přesto jsme tuto čtvrtinu prohráli o 8 bodů. V poslední čtvrtině jsme nadále pokračovali se zónovou obranou, soupeř se ale opět rozstřílel a dovedl tak utkání do vítězného konce,“ dodal Zobl s tím, že zápas skončil pro Holýšov velmi nelichotivým výsledkem 106:55.

Sestava a body Holýšova: Štván 12, Polák 12, Činovec 11, Honner 9, Zobl 7, Majer 4, Ruský.

Loko Plzeň B - BK Karpem Holýšov
78:56 (16:4, 18:20, 25:16, 19:16)

K tomuto utkání Holýšovští opět odjížděli pouze se sedmi hráči. „Oproti sobotní sestavě s námi odjížděl místo křídelního hráče jeden podkošový,“ dodal k sestavě Martin Zobl a pokračoval: „Hned od úvodu utkání jsme se ale potýkali se stejným problémem jako v předešlém utkání. V útoku jsme si vytvořili dobré střelecké pozice, ale nepodařilo se nám je ve většině případů úspěšně proměnit.“

Z toho pramenily rychlé protiútoky hráčů Plzeňanů, kteří na rozdíl od Holýšova své šance proměňovali. Úvodní čtvrtina skončila tedy 16:4.
Ve druhé čtvrtině se hosté, co se týče útoku, zlepšili a dokázali se soupeřem držet krok. Tuto čtvrtinu Holýšov dokonce vyhrál o dva body. „Dokázali jsme tedy snížit na poločasových 34:24. Poslední dvě čtvrtiny už jsme ale opět prohráli, konkrétně to bylo o tři a devět bodů,“ řekl Zobl.
Na konci utkání byl tedy stav 78:56 ve prospěch domácích Plzeňanů.

Sestava a body Holýšova: Ruský 14, Honner 14, Hanzlík 9, Zobl 6, Činovec 6, Štván 5, Majer 2.