Tým z Chodska Jan Holar a Martin Kobes jako čtvrtý tým první ligy byl zařazen do skupiny B společně s MO Svitávka a Sokol Zlín - Prštné. Skupinu A tvořily Zlín/Brno, Sokol Šitbořice a Přerov

Prvním soupeřem Chodska ve skupině byl tým Zlína. Po rychlém vedení o tři branky zápas skončil vysokým vítězstvím Chodska 10:0. Ve druhém zápase tým z Chodova nastoupil proti MO Svitávka. Golem těsně před poločasem se soupeř dostal do vedení 1:0 a zápas nakonec skončil vítězstvím Svitávky 4:1.

Jako druhý tým skupiny B nastoupili Holar s Kobesem v semifinále proti vítězi skupiny A Sokolu Šitbořice. Začátek vyrovnaného zápasu Chodsku vyšel výborně a dostal se do vedení 3:0, které ale neudržel a Šitbořice srovnaly na 3:3. Postupový čtvrtý gól těsně před koncem zápasu rozhodl o tom, že o mistra ČR si zahraje tým SK Chodsko.

Finálový zápas proti vítězům druhého semifinále, kombinovanému týmu Zlín/Brno, byl dlouho vyrovnaný a hrál se v bouřlivé atmosféře za podpory obou týmů. Skóre se přelévalo z jedné strany na druhou až do stavu 3:3. Čtvrtým gólem v druhé polovině druhého poločasu se soupeř dostal z rohu do vedení, na které už Chodové nedokázali odpovědět, ještě jednou inkasovali a prohráli ve finále 3:5.

Titul mistrů ČR v juniorech pro rok 2023 tedy získal kombinovaný tým Zlín/Brno a zahraje si v květnu na mistrovství Evropy juniorů ve švýcarském Wellisellenu.