V tom se zrodila jedna ´plichta´, a to v zápase prvních dvou celků tabulky, SK Škoda VS Plzeň a havlovického ´áčka´. Havlovičtí kuželkáři mají rázně nakročeno do Západočeské divize a po remíze v Plzni to byl první bod, který v letošním ročníku krajské soutěže ztratili. Další zajímavostí odehraného kola je ´pětistovka´, která ve Kdyni padla zásluhou Jaroslavy Löffelmannové. Blahomil Kubal dokonce na jedné dráze nahrál 284 kuželek.

SK Škoda VS Plzeň B – TJ Havlovice A
8:8 (2530–2553)

I když domácí vyhráli na první, třetí, páté i šesté dráze, Havlovičtí vše dorovnali počtem sražených kuželek. Pěkných 464 kuželek havlovického Jana Gottwalda smazalo ztrátu Jiřího Rádla a poslalo hosty do vedení o 53 kuželek. To smazal třetí havlovický hráč František Zůna.
Čtvrtou sadu ale jasně vyhrál Petr Svoboda a Havlovičtí měli opět výrazný náskok, který už Vladimír Rygl i Jiří Kalista udrželi.

TJ Kdyně B – Kuželky Holýšov B
10:6 (2705–2582)

I výborná atmosféra během utkání pomohla k vynikajícím výsledkům na obou stranách. Z domácích zazářil na dráze č. 2 Bohumil Kubal výkonem 284 sražených. kuželek. Hned následující Jaroslava Löffel〜mannová si vyrovnaným výkonem 259 a 249 zajistila svoji první pětistovku. Po té sahal i pátý hráč hostů Jaroslav Hablovec, který nakonec dosáhl ´pouhých´ 494. V konečném součtu nakonec domácí překonali svůj rekord výsledkem 2705 sražených kuželek.